Interneta mājas lapu nesaap.lv īpašnieks un uzturētājs ir UAB Teva Baltics filiāle Latvijā.

nesaap.lv ir informatīvs resurss, kas ir brīvi pieejams visiem interneta lietotājiem. Pārpublicējot, citējot vai citādi izmantojot interneta mājas lapas materiālus, atsauce uz to ir obligāta.

Pirms jebkura medikamenta lietošanas aicinām konsultēties ar ārstu un farmaceitu par zāļu lietošanu. Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju!

UAB Sicor Biotech filiāle Latvijā nenes nekādu atbildību, ja, pamatojoties uz mājas lapā atrodamo informāciju, radušies materiāli vai citāda veida zaudējumi.

UAB Sicor Biotech filiāle Latvij nav atbildīgs par portāla pieejamību un par jebkādiem tehniskiem traucējumiem tā darbībā, tajā skaitā ar neautorizētu piekļuvi saistītiem traucējumiem. Tāpat UAB Sicor Biotech filiāle Latvij nav atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem, kas Portāla lietotājiem var rasties portāla izmantošanas rezultātā.

Katrs portāla reģistrēts dalībnieks ir atbildīgs par savu reģistrācijas datu (lietotājvārda un paroles) neizpaušanu.

Portāla lietotājiem, pievienojot komentārus portāla forumā, ir jāievēro pieklājības normas, jāiztiek bez rupjībām un jebkāda naida kurināšanas – foruma administratori patur tiesības dzēst nepiedienīgās piezīmes, komentārus, tekstus bez iepriekšēja brīdinājuma. UAB Sicor Biotech filiāle Latvij nav atbildīgs par forumā izvietotiem komentāriem. Portāla lietotājiem ir jāapzinās, ka portāla forumā nedrīkst izvietot reklāmu un komerciāla rakstura informāciju. Portāla veidotāji necenzē atsauksmes, komentārus forumā un neuzņemas atbildību par to saturu – tas paliek uz autoru sirdsapziņas un atkarīgs no godaprāta.

Portāla veidotāji neatbild par portālā norādīto ārējo saišu saturu un kvalitāti.

Jebkurus ieteikumus, kļūdu labojumus un citas labas idejas par portāla uzlabošanu sūtīt uz elektroniskā pasta adresi: tevalatvia@teva.lv