ainars krasts

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
October 6, 2012

Labdien,iepriekš rakstīju,par savy problēmu,īsumā atgādināšu- no kā var rasties patstāvīgs karstums ķermenī, man jau ilgstoši aptuveni 3gadus bija nepārtraukts karstums, sviluma sajūta pēdās un plaukstās, arī miera stāvoklī, naktī nav iespējams pagulēt, un tagad aptuveni pus gadu šis neizturamais karstums ir galvā, no kā arī patstāvīgi sāp galva, kā pielieku ko aukstu tā ir labim, bet pāris sekundes laikā dvielis jau ir uzkarsis no manas pieres un sāp atkal, es nespēju šo karstumu vairs izturēt, pie kā esmu vērsies visi tik pabrīnās un saka jāsporto vairāk, bet es mokos katru dienu ar to, nevaru vairs darbā pastrādāt jo no pasša rīta ir kā uzpampusi galva, karsta un spiedoša, ko man vajadzētu darīt.
Jus man ieteicat iet pie ģimenes ārsta,veikt izmeklējumus,bet viņa saka,ka nezin ko tur var darīt,ka gan jau pāries!vai jūs varētu lūdzu pateikt kādus izmeklējumus mn vajadzētu veikt,lai varu tos izdarīt.paldies jums sirsnīgs,gaidīsu ar nepacietību,paldies.

Atbilde: Labvakar, Ainar!
Es ieteiktu griezties, piemēram, pie endokrinologa uz konsultāciju, jo ir nepieciešams Jūs izmeklēt (paklausīties, vajag Jūs redzēt, izrunāt citas sūdzības) un tad veikt papildus izmeklējumus- vairogdziedzera, virsnieru utt. Utt.., ir nepieciešams ārsts, kurš izvērtē iegūtos izmeklējumu rezultātus, lai nepieciešamības gadījumā var Jūs nosūtīt tālāk uz izmeklējumiem. Š ādā gadījumā es ieteiktu doties uz poliklīniku pie terapeita, tas ir iekšķīgo slimību specialists, ja ģimenes ārsts netiek galā.

Atbildi sagatavoja dr. Gita Vīnerte