Rolands

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
February 24, 2015

Labdien! Man ir 25 gadi. Jau gandrīz 2 gadus saskaros ar sāpēm/diskomforta sajūtu kakla/rīkles zonā. No rītiem ir sausuma sajūta mutē. Jāatzīmē, ka, aptuveni mēnesi vai pusotru pirms sāpes parādījās, sāku smēķēt (nekad iepriekš nebiju to darījis), taču to atmetu kādus 7 mēnešus vēlāk, neilgi pēc tam, kad man tika atklāts GERS. Tas bija vēl 2013.gadā, un kopš tā laika esmu ilgstoši un regulāri lietojis dažnedažādus medikamentus, kā piemēram, Venter, Omeprozole, Gasec, Escadra, kā arī citus vairāk ar deguna dobuma problēmām saistītus medikamentus, ko izrakstījuši manis apmeklētie LOR speciālisti.

Esmu izgājis arī antibiotiku kursu pret Helio baktēriju, kad pēc otrās tā sauktās kobras par to radās aizdomas. Interesanti, ka Rīgas 1.slimnīcā pirmajā reizē tika konstatēts, ka sfinkteris starp barības vadu un kuņģi neslēdzas, bet nākamajā (pēc gada) jau, ka tomēr slēdzas, kas praktiski nav iespējams.

Es esmu bijis uz limfmezglu un vairogdziedzera izmeklējumiem, kā arī uz plaušu kompjūtertomogrāfiju un kardiogrammu (jo 2013.gada vasarā pāris nedēļas bija sāpes krūšukurvī, kas pēc tam pārgāja pašas no sevis). Nekas slikts netika atklāts.

Pēc visām izdzertajām zālēm un apmeklētājām pārbaudēm rezultāts ir nemainīgs – kakls joprojām sāp, lai gan dažas dienas ir vieglāk, citas smagāk. Kad esmu saaukstējies/saķēris klepu, rodas sajūta, ka sāpes ir divtik spēcīgas. Izskatās, ka mana ģimenes ārste ir atmetusi cerību man palīdzēt, tāpēc vēršos pēc palīdzības šeit – vai Jūs varat man kaut ko ieteikt? Šobrīd jau kādu laiku nelietoju kuņģa skābi mazinošos medikamentus, jo, kā jau teicu, tie nepalīdzēja, pat dzerot vairākus mēnešus pēc kārtas.