Svetlana Drugoveiko

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
February 13, 2013

Nezinu pat ar ko sākt. Regulāri traucē un sāp ceļi, labais celis ir nopietnākā stāvoklī. Nopietni sāka traucēt 2012. gada pavasarī, bija ļoti lielas sāpes ka tas par traucēja staigāšanu. Pacēlās temperatūra un devos pie ārsta, veica USG un konstatēja, ka sakrājies ūdens. Veica MR, bet neko nekonstatēja sāka durt steroīdos pretiekaisuma līdzekļus, saņēmu 4 injekcijas, bet rezultātus tas nedeva palika ļaunāk, pēc pēdējās tā sāpēja kāja, ka nespēju pat piecelties no gultas. Griezos pie cita ārsta viņš izpētīja manu MR un konstatēja, ka nedaudz palielināts ir Hoffa ķermenis, bet ne tik traki, bet tomēr nekas sāpēm nelīdzēja tādēļ nolēmām veikt artroskopijum. Palika vieglāk, bet ūdens tik un tā krājās un to man arī vienu reizi atsūca. Pagāja vēl divi mēneši un kāja atkal sāp, pietūkts,spiež un traucē. Piedevām sākusi sāpēt arī otra ceļa locītava, tā gan tik traki nesāp, bet mēdz pietūkt. Pēdē
jā nedēļā ne nokā arī sāk paaugstināties temperatūra līdz 37.4. Iesakiet lūdzu kaut ko! Paldies jau iepriekš! Ar cieņu Svetlana.

 

Labvakar, Svetlana!

Tā kā situācija ir diezgan komplicēta, es nezinu, kas tieši tika veikts operācijas laikā, kādi ir izmeklējumu rezultāti, vai locītavas punktāts tika nosūtīts uz analīzēm utt., utt., diemžēl vienīgais ko varu ieteikt- tas ir doties atkārtoti uz konsultāciju pie operējošā ķirurga, viņš Jūs zin vislabāk un viņam būtu jāizšķir, kā palīdzēt Jums tālāk.

Atbildi sagatavoja Dr. Gita Vīnerte