Helena

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
December 21, 2012

ar ko tas viss vretu beities? un cik nopietni tas ir?

jau otro vai treso reizi (neatcros tiesi) saskaros ar milzigam galvas sapem (vairak galvas laba puse)
saja reize vis notika pavisam traki. no rita pamostos un pirmais ar ko mani sagaida rits – galvas sapes (bet ne tik specigas. nodomaju nu nekas iedzersu kafiju gan jau paries. un otika tiesi pretejais jau sezot pie kafijas kruzes galvs sapes pienemas speka un tam pievienojas ari kas cits – sakas slikta dusa, kas noveda pie visa kermena tirpsanas ( taka ka nespeju punat,skita viss kermenis nejutigs, tad pa visu kermeni sakas debuli, (kopeja sajuta bija drausmiga) un tad visam turpinoties es saku just ka saku kkur pazust ( secinjums samanas zudums(tas gan nebija ilgs, drosi vien vien paris sekundes)). brinumaina karta pec paris stundam viss parga. aja bridi likas ka gals klat.
tads luk man stasts. gribetuuzzinat vismaz aptuveni kadi tam visam ir iemesli, kadas seks, un cik loti nopietni/nenopietni tas ir.
un kas vel ir svarigi man ir tikai 22 gadi un jau saskaros ar sava vecuma neraksturigm problemam. un vel vienigi varu piebilst ka man ir osteohondroze. varbut ari tas ir kada simtoma iemesls?

Atbilde: Labdien, Helena!
Galvas sāpes kā simptoms ir vismaz 20 slimību gadījumos, piemēram, hipertensīvā krīze (paaugstināts asinsspiediens, tā krīze), migrēna, mugurkaula deformācija utt., utt.. Diagnozes precizēšanai ir jādodas pie ārsta, ir izmeklējumi, kurus var veikt plānveida kārtā, kā arī es ieteiktu simptomu gadījumā negaidīt, bet gan izsaukt ātro palīdzību, ārsts Jūs izmeklēs un ieteiks terapiju, tādējādi iespējams izvairīties no visām Jūsu iepriekš minētajām sūdzībām un emocionālā pārdzīvojuma.

Atbildi sagatavoja dr. Gita Vīnerte