Lita

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
March 29, 2014

Labdien!Ju loti ilgu laiku man ir sapiga urinesana.Biju pie urologa izgaju visas analizes,viss ir labi.Dazas dienas atpakal biju uz datortomografiju,tur teikts ta:dzemde lokalizeta pa labi,multipli,nelieli cistiski ieslegumi abas olnicas,vairak kreisa puse,apkart saistaudi,saaugumi,KV tiek krata nehomogeni,iespaids,ka saaugumi ari pievelk tievo zarnu cilpas uz leju aiz dzemdes un pie taisnas zarnas un urinpusla sieninas.
Vai jus varetu man izskaidrot ,ko tas nozime.Vai tas varetu but iemesls sakara ar manu sapigo urinesanu.Esmu sieviete 28 gadi .Paldies jau ieprieks.

 

Labdien, Lita!

Diemžēl Jūsu jautājumu saņēmu ļoti novēloti, ceru, ka jūtaties labi un Jums vairs nav sūdzību.  Es gan nedomāju, ka CT slēdzienā atrastās izmaiņas, šeit domāju- saaugumi, var būt kā saistītas ar sāpīgu urināciju. Jautājums ir arī, kādas ir šīs sāpes, vai ir dedzināšanas sajūta?, sāpes ir sākumā, beigās, kur ir sāpes- vēdera lejasdaļā?, pie ārējiem dzimumorgāniem??, lai konkrēti atbildētu uz Jūsu jautājumu ir jāredz un jāizmeklē Jūs, kā arī jāredz izmeklējuma rezultāti.

 

Atbildi sagatavoja Dr.Gita Vīnerte