Linda Tiltiņa

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
February 3, 2016

Labdien, Man jau kādu 3 ned. sāp kreisajā paribē, sāpes tādas spiedošas , tāds vairāk nevis kā vēdersāpes, bet tādas it kā kaut kas lieks spiežas pret zarnām! Nesen pirs 2 mēn. biju taisīt kolonoskopiju bet tas nebija šī iemesla dēļ, ar zarnām viss ir kārtībā. Taisītas arī zarnu pasāžas pirms tam arī viss kārtībā, kuņģis pats arī domājams, ka ir ok jo kuģī nekas nesāp. USG arī tikko uztaisīju liesa , aizkuņģa dziedzeris , nieres, aknas viss ir kārtībā. Asins analīzes rādītāji ari labi , nav sliktu rādītāju uz iekaisumiem utt.
Vienīgais, kas ir aizdoma, ka tās sāpes neatstarojās no kādas citas kaites. Vai no muguras tas varētu būt, jo mugura ir ļoti tāda savilkta un pat sāpīga.
Guļus stāvoklī šis sāpes pilnībā pazūd un nav, visu nakti labi guļu un nekas nesāp, no rīta ceļos un kā esmu stāvus pozīcijā , sāpes atkal parādās .
darbs ir sēdošs un dienas beigās mugura liek par sevi manīt. Bet jocīgākais tas, ka no tām sāpēm man arī vēdes pūšās, tā ka nevar izturēt un beigās sāpes no paribes pāriet jau pa visu vēdera rajonu. Lūgums palīdziet saprast pie kā labāk griezties, jo vēderu ārsti jau un procedūras izstaigātas!