Iluta Š neidere

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
February 13, 2013

Man uz kāju augštilbiem ir tāda sajūta ,ka būtu sazeldinājusi kājas,brīžam dedzina ,dursta,ceļgalos bīžam pusējoša sajūta.Un kāju augšstilbi zaudējuši savu formu,augštilbi palikuši tievāki.Ko tas varētu nozīmēt.Daktere izrakstīja Troxevasin,Neurontin.Bet labāk nepaliek.Paldies Jums.

Labvakar, Iluta!

Šādas sūdzības iespējamas , piemēram, kādas neiroloģiskas saslimšanas gadījumā vai vitamīnu deficīta gadījumā. Cik saprotu, tad nav veikti izmeklējumi nekādi pirms terapijas uzsākšanas??, ja tas ir tā, tad es ieteiktu atkārtoti griezties pie ģimenes ārsta un lūgt nosūtījumus izmeklējumiem un konsultācijām pie speciālistiem pēc nepieciešamības. Kā arī ģimenes ārsts ir ārsts, kurš vislabāk zina Jūsu veselības stāvokli (iepriekšējās saslimšanas?, regulāri lietotie medikamenti?, svarā krišanās, citi simptomi??utt.utt.), dodieties pie ārsta vēlreiz, ārsts tad jau izšķirs kā Jums palīdzēt tālāk.

Atbildi sagatavoja Dr. Gita Vīnerte