liene marcinkova

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
March 30, 2014

Sveicinati!

Manai 6 meneshus mazajai meitinjai gjimenes aarsts izrakstiija antibiotikas, jo vinjai bija acu infekcija un ljoti stipras iesnas un klepus. 3.dienaa peec zaalju lietoshanas es pamaniiju uz vinjas kjermenja izsitumus. Tie ir kaa sarkani mazi plekjiishi pa visu kjermeni iznjemot rokas un kaajas. Ljoti pamanaami ir uz galvinjas. Secinaaju, ka tas vinjai no antibiotikam. Paartraucu dot antibiotikas. Gribeju pajautaat vai esmu riikojusies pareizi, varbuut man nevajadzeeja paartraukt dot zaales?

Ar cienju
Liene

 

Labdien, Liene!

Diemžēl Jūsu jautājumu saņēmu ļoti novēloti, tikai tagad jūlijā un ceru, ka ar jūsu bērniņu ir viss kārtībā. Alerģijas gadījumā, medikamenta lietošana noteikti ir jāpārtrauc, un Jūs darijāt pilnīgi pareizi. Šādam mazam bērnam antibiotikas tiek parasti nozīmētas patiešām gadījumos, kad tas ir nepieciešams, tāpēc šādā gadījumā vienkārši konsultējieties ar ārstējošo ārstu, kāds cits medikaments jādod vietā

 

Atbildi sagatavoja Dr.Gita Vīnerte