Lauris

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
May 11, 2013

Sveicināti vēlreiz! Raksta tas pats Lauris,kurš uzdeva jautājumu par urinācijas problēmu.

Papildus urinācijas problēmai ir vēl viena problèmiņa uzradusies -sàpēs vēdera kreisajā lejas daļā,ļoti tuvu dzimumloceklim. Jāpiebilst, ka biju pie urologa aizgājis ar šim sūdzībàm – sāpes vēdera lejas daļā un urīna pilnīga neiztukšošanās.
Uztaisīju urīna analīzes,spermas uzsèjumu un ultrasonogrāfiju. Ārsts slēdziens – nekādu iekaisumu nav, ir gan iniciāli pslielināta prostata ( kas tas īsti ir? ) urīna pārpalikums it kā normas robežās. Teica, lai es neuztraucos un, ka viss ok, un, ka tās sāpes iespējams nervu dēļ.
Par urinēšanu ok, īpaši tas mani nenomoka, bet tās sāpes gan, rada ļoti lielu diskomfortu. Tās sāpes pirmoreiz radās aptuveni pirms gada, kad bija dzimumakts,kurš netika novests līdz sēklas noplūdei. Sākumā nesapratu, kas tās par sāpēm, īpaši neuztraucos un sāpes pārgāja, bet tagad man ir draudzene, regulāra dzimumdzīve un šīs sàpes ir atpakaļ. Seksa laikā viss ir ok, ir kārtīga erakcija, notiek ejakulācija ar spiedienu, bet pēc seksa , uzreiz gan nē, bet pēc kādas stundas ir tās durstošās,velkošās sāpes vēdera kreisajā lejas daļā. Un īpaši nepāriet, varētu pat teikt, ka jāmācās jau sadzīvot ar šīm sàpèm, vēlētos uzzināt ko darīt lietas labā un arī cik nopietni man būtu jāattiecas pret slēdzienu ” iniciàli palielināta prostata” ?

Paldies,
Ar cieņu Lauris

Labdien, Lauri!

 ” Iniciàli palielināta prostata” sākotnējā stadijā palielināta prostata. Ieteiktu pakonsultēties pie kāda operējoša urologa, piemēram, dr. Rēdmanis vai dr. Ābele klīnikā EGV.

Atbildi sagatavoja Dr. Māris Arājs