Kristīne

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
August 13, 2013

Labdien dr. Gita. Mani nomāc kāda ļoti nomokoša un neciešama veselības problēma, kurai nespēju rast risinājumu. Esmu nogurusi dzīties pēc rezultātiem, jo tāduu kā nav tā nav, bet problēma mani nepamet. Lasot citas diskusijas, satiku Maiju, kurai ir šķietami līdzīga problēma kā man.. šeit Maija apraksta savas emocijas, kuras ir ļoti ļoti, kā man.. vienīgi man nav bijušas problēmas ar vairogdziedzeri..

Labdien. Pēdējos mēnešos, jūtu spēcīgu spiedienu deniņu rajonā! Bieži ir arī spēcīgas sāpes un galvas tirpšana, pārsvarā labjā pusē deniņu rajonā. Sajūta ir tāda, it kā man galva būtu pārpildīta, un no iekšpuses tās saturu spiež uz āru! Spiediens ir jūtams arī kakla rajonā zem ausīm. Jautājums ir cik tas varētu būt nopietni? Jo 7 gadus atpakaļ man vairogdziedzerī atklāja bumbuli, kurš pēc tam pārbaudīts netika. Bieži ir sirdsklauves, vājums, roku trīce. Metas melnss gar acīm. Gadās arī tā, ka, tad kad runāju, pašai ir sajūta, ka dzirdu sevi runājam no malas, no tāluma. Velk arī žokļus, brīžam ir grūti runāt. Ir mazinājusies spēja koncentrēties, bieži ir depresīvs stāvoklis, kašķīgums, kaitina katrs sīkums. Ir biežas, straujas svara svārstības. Reizēm acīm attēls sāk peldēt… Spiediens galvā ir grūti izskaidrojams, sajūta, ka galvu deniņu rajonā spiež kopā…bet reizēm kā jau minēju iepriekš ir sajūta, ka tā tulīt pārsprāgs. Man ir tikai 27 gadi. Š is man šā brīža veselības stāvoklis mani ļoti uztrauc, gaidīšu ar nepacietību atbildi no Jums..

Iespeejams atceraties,šo sievieti ar šo problēmu, varbūt ari nē, bet galvenais, ka nespēju vairs tikt ar sevi galā. Ģimenei par savām sajūtām galvā jau sen kā nestāstu, jo cik ārstus esmu gājusi, nekas nv atklāts. Gribas dzīvot normālu dzīvi, nevis mocīties šajās neizpotamajās sāpes. Lūdzu palīdzietcman. Ļoti gaidu kādu palīdzību.

 

Labdien, Kristīne!

Atvainojamies par vēlu atbildi!

No vienas puses ir jāpārliecinās, ka problēma jeb tiešām kādas izmaiņas nav atrastas, tā ir labā ziņa visā, taču piekrītu Jums, ka tas viss traucē. Tas nav arī labi, ka par savām problēmām mājās nevarat/negribat runāt, jo iespējams tas lielu daļu sūdzību atrisinātu. Tas, ko es gribu pateikt ir, ka iespējams ir jākonsultējas pie psihologa vai psihiatra.

Atbildi sagatavoja Dr. Gita Vīnerte