Anuta Vasiļjeva

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
May 18, 2014

Labdien. Man jau kopš jaunā gada nomoka caureja ar nelieliem pārtraukumiem. Šajā periodā biju lietojusi antibiotikas, bet kad caureja turpinājās 2 mēnešus devos pie ārsta. Asinsanalīzes /- norma, cukurs par zemu, un vēl kaut kas, bet daktere teica, ka tas tā var būt pie esošās situācijas, bet uz ierosinātāju nenorāda. Parazītus neatrada, slēdziens, mainīta mikroflora.
Tā nu es mēnesi dēru linex, un vēl vienas zarnu darbību uzlabojošu preperātu. Šajā laikā puncis strādāja diezgan precīzi, ne aizcietējumu, ne caurejas man nebija. Zāles beidzās pēc nedēļas atkal atsākās šķidra vēderizeja.
Tagad mēģinu saprast, kas varētu izsaukt vēderzeju. Varbtv tā ir kaut kāda alergologa jādodas. Es pati sevi vērojot esmu pamanījusi, ka apědot ābolu 70% man ir.šķiidrs vēders.

Labdien, Anuta!

Šādā gadījumā ir jāveic papildus gastroskopija, koloskopija un ar izmeklējumu rezultātiem jādodas atpakaļ pie ģimenes ārsta. Iemesli vēder izejas traucējumiem var būt dažādi un pirmais izmeklējums, ja vien Jums nav 18 vai mazāk gadu, noteikti ir koloskopija.

Atbildi sagatavoja Dr. Gita Vīnerte