Anna G.

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
October 14, 2013

Labdien, Dakter!
Man ir trulas sāpes vēdera lejasdaļā, vienreiz labajā, citreiz kreisajā pusē, pirmo nedēļu bija daudz ūdeņaini izdalījumi bez smakas. Man ir atklāta savairojusies par daudz ureaplazma un mikoplazma, dzemdes kakliņa iekaisums, urīnceļu iekaisums.
Mans jautājums būs specifisks. Vai ir radītas zāles tradicionālajā medicīnā( piemēram, antibiotikas), kuras iznīcina šīs manis pieminētās baktērijas?
Otrs jautājums.
Ja vīrieša reproduktīvais orgāns ir garāks nekā manas dzemdes kakliņa maksts daļa, vai tas var izraisīt problēmas akta laikā? Man sāp, kad mēs mīlējamies un ir tāda sajūta, ka viņa loceklis ir par garu un stipri atdurās pret kautko. Un vai iegūstot mehāniskas traumas šādā veidā tas var arī izraisīt dzemdes kakliņa iekaisuma kā tas ir manā gadījumā? Protams, par mīlēšanos šajā gadījumā man gribās aizmirst uz mūžiem. Paldies par atbildi jau ieriekš!

 

Labdien, Anna!

Šie mikroorgnismi ir arī  normalās floras sastāvdaļa, ja tie savairojušies par daudz, rada problēmas, kā tas ir Jūsu gadījumā, tad pacientam tiek izrakstīta terapija- tai skaitā arī antibakteriāli līdzekļi (antibiotikas). Par otru jautājuma daļu- grūti pateikt, kas šobrīd ir primārs- vai iekaisums, kā dēļ ir sāpes, vai locekļa garums. Šeit gan būtu jāzin- kā bija pašā sākumā ar šo partneri?, jo maksts gan ir ļoti elastīgs organs un spēj pielāgoties, taču, protams, līdz robežai un šādā gadījumā partnerim jābūt saprotošam un varbūt jāpameklē pozas, kas nerada sāpes.

 

Atbildi sagatavoja Dr. Gita Vīnerte