Aija Āriņa

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
May 9, 2013

Labdien!
Man ir 21 gads. Jau otro mēnesi mani nomoka muguras sāpes. Pirms pusotra mēneša biju pie ārsta, neko vairāk, kā izrakstīja pretsāpju zāles, kas man pat īpaši nepalīdz (ibumetin pat labāk palīdz), kā arī B grupas vitamīnus, jo zin, ka man problēmas ar muguras nerviem.. Tas gan ir krietni augstāk, krūškurvja rajonā. Bet par lietu…
Lieta tāda, ka man sāp muguras lejas daļa. Sāpes gan vairāk ir vienā pusē, otrā minimāli, citreiz nemaz. Nevaru normāli pasēdēt, sāp. Piecelties vai apsēsties bez sāpēm arī ir neiespējami. Pirms mēneša pat bija tik traki, ka gultā uz otra sāna pagriezties nevarēju.. Vienkārši sāpes bija tik briesmīgas. Pieliecoties arī sāp.. Nevaru pat normāli uzvilkt kājās apavus. Tiešām nezinu, ko darīt. Kas tā varētu būs par vainu.?

 

Labdien, Aija!

Domāju, ka sūdzību iemesls ir mugurkaula problēma, taču pirms ieteikt kādu terapiju, būtu Jūs jāizmeklē (Rtg mugurkaula jostas daļai, CT vai MRT izmeklējums), lai saprastu, kas tieši rada sūdzības- mugurkaula deformācija?, starpskriemeļu disku problēma?, tikai pēc diagnozes precizēšanas var ieteikt Jums adekvātu terapiju. Šādā gadījumā Jums būtu atkārtoti jāgriežas pie ģimenes ārsta uz konsultāciju.

 

Atbildi sagatavoja dr. Gita Vīnerte