Agnese

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam
February 16, 2016

Labdien!
Lietoju NuvaRing kontracepciju, apmēram 2 gadus. Man tas riņķis patīk, ir ērts lietošaā, BET pēdējo nepilnu gadu tas sācis radīt problēmas.
Ar regularitāti, apmēram, reizi divos mēnešos sākās priekšlaicīga asiņošana. Sākumā tās bija 3-4 dienas pirms riņķa izņemšanas. Godprātīgi, pēc instrukcijas riņķi neņēmu ātrāk ārā līdz vajadzīgajai dienai.
Šobrīd ir tā, ka asiņošana sākusies krietni ātrāk – 2 nedēļas līdz izņemšanai. Respektīvi – riņķi lietoju precīzi nedēļu, tagad ir sākusies asiņošana un es apzinos, ka tā būs vēl 2 nedēļas un tad vēl 1 nedēļa normālajām mēnešreizēm pēc rinķa izņemšanas.
Esmu vērsusies pie vairākiem ginekologiem, dažādās cenu kategorijās, bet visi saka vienu un to pašu – Tev viss ir kārtībā, vienkārši Tev tā notiek.
Bet es saprotu, ka tas nav normāli un ar mani kaut kas nav kārtībā.

Varbūt jūs man varētu ieteikt ārstu vai veicamās analīzes, kas palīdzētu noskaidrot – kas man kaiš ?