Pret muguras sāpēm – Neurorubine Forte

August 28, 2012

Vienīgais tik augstas koncentrācijas B grupas vitamīnu kompleksa
medikaments Latvijā un Lietuvā

Atstāj sāpes aiz muguras!

Nereti muguras sāpes ir saistītas ar muguras nervu iekaisumu. B grupas vitamīni ir nepieciešami normālai vielmaiņai nervu šūnās. Pētījumos atzīts, ka augstās devās B1, B6 un B12 vitamīniem piemīt sāpes mazinošas īpašības.B vitamīnus lielās devās lieto kā palīglīdzekli muguras sāpju ārstēšanā. NeurorubineForte Lactab™ apvalkotās tabletes satur augstās devās trīs B vitamīnus – B1, B6 un B12, kas ir nozīmīgi nervu sistēmas normālai darbībai. Katrs no šiem vitamīniem nepieciešams normālai vielmaiņai nervu šūnās. To nepietiekams daudzums var izpausties perifērisko nervu iekaisuma un funkcijas traucējumu veidā, kā arī pavājinātā smadzeņu darbībā.

NeurorubineForte Lactab™ lieto kā palīglīdzekli:

  • akūtu un hronisku neirītu un polineirītu, neiralģijas (piemēram, muguras nervu iekaisuma) un toksisku nervu sistēmas bojājumu gadījumā;
  • diabētu u. c. polineiropātiju gadījumā.

Zāļu apvalks nodrošina:

  • Labāku panesamību – maigu iedarbību uz zarnu gļotādu;
  • Maskē B vitamīnu kompleksa garšu.

NeurorubineForte Lactab™ apvalkotās tabletes satur B1, B6 un B12 vitamīnus augstās devās, tāpēc šis līdzeklis jālieto pa vienai vai divām tabletēm dienā.

Pieejams iepakojums ar 20 tabletēm.

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai

Aicinām konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Bezrecepšu medikaments.

Reklāmas devējs: UAB Sicor Biotech filiāle Latvijā

1Mibielli MA et al.: Diclofenac plus B vitamins versus diclofenac monotherapy in lumbago: the DOLOR study. Curr Med Res Opin. 2009 Nov; 25(11):2589–99.

LA/NRFL/16/0001

Zāļu lietošanas instrukcija.