Uroloģija

Labdien! Nodevu urīna analīzes un tur uzrādījās PH – 8.0 un sedimenta leikocīti 12, un gļotas( ), ģimenes ārste teica, ka PH ir 8, tāpēc, ka ēdu pa daudz skābu produktu, bet internetā tabulā rāda, ka tas ir sārmains urīns, tad kā tur īsti ir? un ko tie leikocīti un gļotas nozīmē?

Labdien. Pēdējās nedēļas laikā uz sava dzimumlocekļa esmu novērojis tādu kā kunkuli zem ādas, gandrīz uzreiz aiz dzimumlocekļa galviņas… Kunkulis atrodas dzimumlocekļa augšējā daļā, ir apmēram 1cm diametrā un ir nesāpīgs. Problēmu pagaidām nekādu nav… Vai tas varētu būt saistīts ar karsto laiku, var būt ka tas ir kaut kāds sviedru dziedzeris vai tomēr ir pamats uztraukties? Un ja tā, pie kāda ārsta griezties? Vai varbūt ka tas Vislaik tur bijis, vienkārši neesmu pamanījis.? Paldies.

Labdien, Kadus izmeklejumus urologs veic sievietei?

Sveiki vakar man bija sex ar draudzeni vis tā kā beidzās labi aizgaju uz toleti novilku prezervatīvu un ieraudzīju mana sperma ir ar asinīm es esmu šokā no tā labi no rīta pamodos saku just sāpes labajā pusē sēkllinieks ir palicis lielāks un sarkans un sāp un paliek lielaks ko lai es daru kādas zāles man jādzer jo esmu Anglija varat lūdzu palīdzēt man paldies jau iepriekš

Sveiki! Man ir tāda problēma, ka seksa laikā es pārāk ātri izdalu spermu! Nepaiet ne 5-10 minūtes kad beidzu? Kā es varētu risināt šādu problēmu?

Sveiki! No rīta masturbēju un dienas gaitā sāka sāpēt labais sēklinieks, sāpes, tā teikt, aiziet uz vēdera apakšdaļu, bet tā tikai liekas jo kad pārliecinos tad tas ir viennozīmīgi labais sēklinieks. Respektēšu, ja neatbildēsiet man ar atbildi \\\\\\\\\\\\\\\"jāapmeklē urologs\\\\\\\\\\\\\\\", stulbs neesmu un to zinu bet ja baigi gribētu apmeklēt, tad negriestos šeit. Varu piebilst, ka veicu masturbāciju atkārtoti un sāpes mazliet palielinājās ( gribēju pavērot ) līdz ar to, varbūt vaina ir tajā, ka masturbēju par daudz? Kaut gan, kādreiz to darīju biežāk un ar šādu problēmu saskaros pirmo reizi. Gaidīšu Jūsu atbildi

Labdien .. Man jau kādu laiku gar locekli un kājas daļu ir izveidojušies tādi sarkani izsitumi kas ļoti niez un satur mitrumu .. Ik pa laikam tas mazinās un tad atkal tas palielinās.. Esmu dzirdējis ka tā varētu būt piena sēnīte retos gadījumos bet ir tāda arī vīriešiem .. Vēlējos uzzināt ko lai es iesāku ? Un pie kāda speciālista vēršos ..

Paldies ..