Sāpes vēderā

Sveiki! Man ik pa laikam saap vedera lejasdala kreisaja puse un sap ari muguras rajona pie krustiem, ir pietukusi kreisa kaja mazliet zem cela talak nav. Kas varetu but par iemeslu. Pie ka man versties. Paldies!

Labdien!No sākuma man sāpēja vēdera lejasdaļā kreisajā pusē,tagad man vairs tik ļoti nesāp,bet ir tāda dīvaini smaga sajūtā visā kreisajā pusē īpaši zem ribām, citreiz vakarpusē dzirdu kā burkšķ vēders. Tāda situācija ,jau pirms ,kādiem 3 mēnešiem arī bija un tad pārgāja,bet tagad atkal. Esmu bijusi,gan uz ginekoloģisko apskati,gan uz vēdera dobuma ultrosonogrāfiju,gan uz kolonoskopiju.Uztaisīju arī analīzes,kur urīna analīzēs parādijās, ka eritrocīti hb ir 25 tātad paaugstināti ,ko tas varētu nozīmēt? Prasīju analīžu rezultātus paskaidot med.māsiņai viņa pateica,ka viss ir labi.Kā var būt labi ,ja man ir spiedošas sāpes vēderā. Nezinu ,ko darīt ,kur versties tālāk.

Sveiki!man ir temperatūra no 37,5-38,5 ,labajā pusē veders sāp,ģimenes ārsts nosūtija uz slimnīcu ,uztaisija ūrina analīzes un tur analīzes ALAT ,U/L 150 ASAT U/L89 ,glikoze,mmol/l 7.1 c-reaktīvais olbaltums ,mg/136,7 lfa-amilāze ,U/L 804 ,bilirubīns-Bil,umol/l 17 ,ketovielas -ket ,mmol/l 0,5 olbaltumvielas -pro,g/l 0.75
Gribēju jautāt ,kas varetu būt pie vainas ,pie tik sliktām analizēm?

Labdien, 3nedelas pēc dzemdībām man saka sāpēt vēders, takā gurna kauli, takā āda, bet ne paši orgāni, vismaz sajūta tāda kā āda sāp, pārsvarā vairāk sāp kreisā puse ka laba, ir asins, urīna analīzes, uzrādīja sākumā mazliet leikocīti par daudz, dzeru pretiekaisuma zāles, tagad urina mazliet olbaltums parādās, biju uz vēdera sonografiju un kobru tur uzradās ka viss kārtībā, no rītiem mēdz būt arī slikta dūša un Caureja bet tikai rīta pusē, ir arī muguras sāpes protams pēc dzemdībām, ārsts saka ka vēders var no tā sāpēt vai arī viss kopā no dzemdībam, bet nu jau tas ilgst 3nedelas..

Sveiki . Man jau kādu laiciņu ik pa laikam iesāpas pakrūtē un vēdera lejas daļā ,gan labajā gan kreisajā . Bet sāpes nav uzkritošas un netraucē. Un iesākās uz pāris sekundēm. Domāju vai ir pamats satraukumam vai vienkārši esmu sastresojies par lieku . Nav ne slikta dūša ne pašsajūta ,un ar vēdera izeju vis arī kārtībā .

Sveiki. Man katru dienu sāp galva un jau treši nedēļu izkārnījumi ir ar gļotām dažreiz veders prasas iziet lidz pat 6x dienā un katru reizi iznak pa bišķiņam… citreiz iznāk šķidta veidā bet nedaudz un arī ar gļotām. Àrsts izrakstija kautkafas zales taču man viņas nepalidzeja!

sapes ari kajas , rokas un ari galva
slimoju ar epilepsiju menesreizes bija 6.05.
krampjveidigas sapes