Sāpes vēderā

Labdien!No sākuma man sāpēja vēdera lejasdaļā kreisajā pusē,tagad man vairs tik ļoti nesāp,bet ir tāda dīvaini smaga sajūtā visā kreisajā pusē īpaši zem ribām, citreiz vakarpusē dzirdu kā burkšķ vēders. Tāda situācija ,jau pirms ,kādiem 3 mēnešiem arī bija un tad pārgāja,bet tagad atkal. Esmu bijusi,gan uz ginekoloģisko apskati,gan uz vēdera dobuma ultrosonogrāfiju,gan uz kolonoskopiju.Uztaisīju arī analīzes,kur urīna analīzēs parādijās, ka eritrocīti hb ir 25 tātad paaugstināti ,ko tas varētu nozīmēt? Prasīju analīžu rezultātus paskaidot med.māsiņai viņa pateica,ka viss ir labi.Kā var būt labi ,ja man ir spiedošas sāpes vēderā. Nezinu ,ko darīt ,kur versties tālāk.

Sveiki!man ir temperatūra no 37,5-38,5 ,labajā pusē veders sāp,ģimenes ārsts nosūtija uz slimnīcu ,uztaisija ūrina analīzes un tur analīzes ALAT ,U/L 150 ASAT U/L89 ,glikoze,mmol/l 7.1 c-reaktīvais olbaltums ,mg/136,7 lfa-amilāze ,U/L 804 ,bilirubīns-Bil,umol/l 17 ,ketovielas -ket ,mmol/l 0,5 olbaltumvielas -pro,g/l 0.75
Gribēju jautāt ,kas varetu būt pie vainas ,pie tik sliktām analizēm?

Labdien, 3nedelas pēc dzemdībām man saka sāpēt vēders, takā gurna kauli, takā āda, bet ne paši orgāni, vismaz sajūta tāda kā āda sāp, pārsvarā vairāk sāp kreisā puse ka laba, ir asins, urīna analīzes, uzrādīja sākumā mazliet leikocīti par daudz, dzeru pretiekaisuma zāles, tagad urina mazliet olbaltums parādās, biju uz vēdera sonografiju un kobru tur uzradās ka viss kārtībā, no rītiem mēdz būt arī slikta dūša un Caureja bet tikai rīta pusē, ir arī muguras sāpes protams pēc dzemdībām, ārsts saka ka vēders var no tā sāpēt vai arī viss kopā no dzemdībam, bet nu jau tas ilgst 3nedelas..

Sveiki . Man jau kādu laiciņu ik pa laikam iesāpas pakrūtē un vēdera lejas daļā ,gan labajā gan kreisajā . Bet sāpes nav uzkritošas un netraucē. Un iesākās uz pāris sekundēm. Domāju vai ir pamats satraukumam vai vienkārši esmu sastresojies par lieku . Nav ne slikta dūša ne pašsajūta ,un ar vēdera izeju vis arī kārtībā .

Sveiki. Man katru dienu sāp galva un jau treši nedēļu izkārnījumi ir ar gļotām dažreiz veders prasas iziet lidz pat 6x dienā un katru reizi iznak pa bišķiņam… citreiz iznāk šķidta veidā bet nedaudz un arī ar gļotām. Àrsts izrakstija kautkafas zales taču man viņas nepalidzeja!

sapes ari kajas , rokas un ari galva
slimoju ar epilepsiju menesreizes bija 6.05.
krampjveidigas sapes

Labdien, Man jau kādu 3 ned. sāp kreisajā paribē, sāpes tādas spiedošas , tāds vairāk nevis kā vēdersāpes, bet tādas it kā kaut kas lieks spiežas pret zarnām! Nesen pirs 2 mēn. biju taisīt kolonoskopiju bet tas nebija šī iemesla dēļ, ar zarnām viss ir kārtībā. Taisītas arī zarnu pasāžas pirms tam arī viss kārtībā, kuņģis pats arī domājams, ka ir ok jo kuģī nekas nesāp. USG arī tikko uztaisīju liesa , aizkuņģa dziedzeris , nieres, aknas viss ir kārtībā. Asins analīzes rādītāji ari labi , nav sliktu rādītāju uz iekaisumiem utt.
Vienīgais, kas ir aizdoma, ka tās sāpes neatstarojās no kādas citas kaites. Vai no muguras tas varētu būt, jo mugura ir ļoti tāda savilkta un pat sāpīga.
Guļus stāvoklī šis sāpes pilnībā pazūd un nav, visu nakti labi guļu un nekas nesāp, no rīta ceļos un kā esmu stāvus pozīcijā , sāpes atkal parādās .
darbs ir sēdošs un dienas beigās mugura liek par sevi manīt. Bet jocīgākais tas, ka no tām sāpēm man arī vēdes pūšās, tā ka nevar izturēt un beigās sāpes no paribes pāriet jau pa visu vēdera rajonu. Lūgums palīdziet saprast pie kā labāk griezties, jo vēderu ārsti jau un procedūras izstaigātas!