Sāpes vēderā

Labdien, 3nedelas pēc dzemdībām man saka sāpēt vēders, takā gurna kauli, takā āda, bet ne paši orgāni, vismaz sajūta tāda kā āda sāp, pārsvarā vairāk sāp kreisā puse ka laba, ir asins, urīna analīzes, uzrādīja sākumā mazliet leikocīti par daudz, dzeru pretiekaisuma zāles, tagad urina mazliet olbaltums parādās, biju uz vēdera sonografiju un kobru tur uzradās ka viss kārtībā, no rītiem mēdz būt arī slikta dūša un Caureja bet tikai rīta pusē, ir arī muguras sāpes protams pēc dzemdībām, ārsts saka ka vēders var no tā sāpēt vai arī viss kopā no dzemdībam, bet nu jau tas ilgst 3nedelas..

Sveiki . Man jau kādu laiciņu ik pa laikam iesāpas pakrūtē un vēdera lejas daļā ,gan labajā gan kreisajā . Bet sāpes nav uzkritošas un netraucē. Un iesākās uz pāris sekundēm. Domāju vai ir pamats satraukumam vai vienkārši esmu sastresojies par lieku . Nav ne slikta dūša ne pašsajūta ,un ar vēdera izeju vis arī kārtībā .

Sveiki. Man katru dienu sāp galva un jau treši nedēļu izkārnījumi ir ar gļotām dažreiz veders prasas iziet lidz pat 6x dienā un katru reizi iznak pa bišķiņam… citreiz iznāk šķidta veidā bet nedaudz un arī ar gļotām. Àrsts izrakstija kautkafas zales taču man viņas nepalidzeja!

sapes ari kajas , rokas un ari galva
slimoju ar epilepsiju menesreizes bija 6.05.
krampjveidigas sapes

Labdien, Man jau kādu 3 ned. sāp kreisajā paribē, sāpes tādas spiedošas , tāds vairāk nevis kā vēdersāpes, bet tādas it kā kaut kas lieks spiežas pret zarnām! Nesen pirs 2 mēn. biju taisīt kolonoskopiju bet tas nebija šī iemesla dēļ, ar zarnām viss ir kārtībā. Taisītas arī zarnu pasāžas pirms tam arī viss kārtībā, kuņģis pats arī domājams, ka ir ok jo kuģī nekas nesāp. USG arī tikko uztaisīju liesa , aizkuņģa dziedzeris , nieres, aknas viss ir kārtībā. Asins analīzes rādītāji ari labi , nav sliktu rādītāju uz iekaisumiem utt.
Vienīgais, kas ir aizdoma, ka tās sāpes neatstarojās no kādas citas kaites. Vai no muguras tas varētu būt, jo mugura ir ļoti tāda savilkta un pat sāpīga.
Guļus stāvoklī šis sāpes pilnībā pazūd un nav, visu nakti labi guļu un nekas nesāp, no rīta ceļos un kā esmu stāvus pozīcijā , sāpes atkal parādās .
darbs ir sēdošs un dienas beigās mugura liek par sevi manīt. Bet jocīgākais tas, ka no tām sāpēm man arī vēdes pūšās, tā ka nevar izturēt un beigās sāpes no paribes pāriet jau pa visu vēdera rajonu. Lūgums palīdziet saprast pie kā labāk griezties, jo vēderu ārsti jau un procedūras izstaigātas!

Labdien! Man jau ilgu laiku ir sāpes saules pinumā, ne mazāk kā divus gadus. Kad no rīta mostos, ceļos jau ar sāpēm. Šodien atgadījās nepieredzētas sāpes, tā, ka nevaru ne pasēdēt, ne pagulēt, ne pastaigāt. Tāda sajūta, ka tur būtu sažņaugts un neko nevaru padarīt. Tas ir ļoti mokoši. Nevēlos katru rītu celties ar šīm mokošām sāpēm. Kāpēc tā ir?

Labdien manai meitinai ir 5 gadi vina katru dienu sudzas ka vinai sap vederins mes 2 reizes bijam pie gimenes arsta vina saka vis ir labi akla zarna nav .Pectam mes bijam slimnica tur vinai ari taustija vederu un saka ka vis labi panema urina analizes un pateica ka berniem var sapet veders no 3-6 gadi [bet ne jau katru dienu] un palaida mus majas ,bet maza sudzas ka sap veders es redzu ka vinai patiesam sap ,mes nedzivojam Latvija es nezinu ko man darit braukt tagad uz Latviju vai var pagaidit lidz junijam ,varbut Jus varat ieteikt kautkadas zales .Paldies Jums par atbildi