Sāpes rokās

Labdien, daudz tiek aprakstita problema ar roku tirponju, bet nekur nav teikts nekas par to, ja tirponja parversas pamatigos krampjos. Runa ir par rokam, bet, ja laicigi nereagje, tad krampji lenam var pariet uz kajam un ari talak.. Man ir spondilartroze, esmu 37 g.v.
Lidz sim ir bijusi 2 gadijumi, kad esmu piedzivojusi krampjus. Pirmo reizi tie jau bija parnjemusi gandriz visu kjermeni, tad man palidzeja atras palidzibas medikji ar pretkrampju poti. Otro reizi, jau negaidiju, dakterus saucu uzreiz. Toreiz krampjus iespejams izsauca paaugstinata temperatura.
Tagad pec daudziem gadiem tas atkartojas, tiesa gan pec neguletas kartigi nakts. Papildus bija apgrutinata elposana. Lidzas bija attapigs draugs, kurs sapirka un sabaroja mani ar saldumiem! Kas tiesam palidzeja, lenam krampji pargaja.Tas viss vilkas aptuveni kadu pusstundu varbut ilgak. Tagad tirponja joprojam nepariet un krutis smagums.
vai man vajadzetu griezties pie arsta, vai tas tomer ir manas spondilartrozes un stresa rezultats?
Paldies jau ieprieks.

Labdien! Vēlējos jautāt vai varētu būt kāda saistība starp rokas mazā pirksta traumu un temperatūru nākošajā dienā. Ja pirksts ir izsists un atlikts atpakaļ locītavā, bet nedaudz uzpampis vai nepieciešama kāda iejaukšanās?

Labdien!

Pamostoties un sākot dienas darbus, konstatēju, ka sāp rokas mazais pirkstiņš – vai pat drīzāk locitava. Sāpes nav asas un nav pastāvīgas. Paloku pirkstu, jūtu. Pēc laika pāriet, atsākas. Traumēts it kā nav bijis, nav ne uzpampuma, ne citu vizuālu pārmaiņu. Kaut ko darot, īsti netraucē.
Kas varētu būt par vainu?

Labdien. Man jau ilgāku laiku periodiski sāp rokas plaukstas rajonā un delnas locītavas. Kad uznāk, gadās, ka nevaru noturēt pat visai vieglus priekšmetus un tie steigšus jāatlaiž. Biju pie neirologa, bet tieši tajās dienās sāpes it kā bija pārgājušas. Neirologs nespēja neko pateikt. Pilna analīze arī neko neuzrādīja.

Labdien, Ainār!

Paldies Jums par jautājumu!

Lūdzam Jums pieteikties uz vizīti pie kāda no šiem speciālistiem http://ars-med.lv/arstu-lapa/ Jūs, protams, varat izvēlēties arī citu veselības centru.

Atvainojamies, ka nesniedzam atbildi nesap.lv portālā.

nesap.lv administrācija

Labdien. Aizvakar sportojot nejauši nokritu un spēcigi apdauzīju kreiso roku, tagad jau otro dienu lielais īkškis un 3 lielie pirksti ļoti jūtigi, tādas kā skudriņas ja pieskaros kādam priekšmetam, nekas cits nesāp un nav redzamu lūzumu. Smēreju ar fastumgēlu, bet labāk nepaliek, vēlos uzzināt kas īsti par problēmu varētu būt?

 

Labdien, Mārtiņ,

Bez rentgena diemžēl lūzumu/ kaula plīsumu nevar izslēgt. Arī stipra sasituma gadījumā labošanās ir tikai pēc apmēram nedēļas. Es gan tomēr Jūsu sūdzību gadījumā ieteiktu veikt Rtg izmeklējumu.

Atbildi sagatavoja Dr. Gita Vīnerte

Labdien! man jums šāds jautājums: Vasarā neveiksmīgi kritu un salauzu roku,kauls tika sastiprināts ar metāla plāksni, ārsts teica, ka pēc gada jāņem ārā, vai es uz operāciju varu doties jebkurā slimnīcā, vai arī tikai tur kur stienis tika ielikts, operācija tika veikta liepāja, bet turpmāk vēlētos to veikt Rīgā. Paldies iepriekš par atbildi/

 

Labdien, Gita!

Nē, Jums ir iespēja izvēlēties kā  ārstus, tā klīnikas, kurās vēlaties tikt ārstēta. Lūdziet savam ģimenes ārstam nosūtījumu terapijas plānošanai un dodaties pie sevis izvēlēta ārsta.

Atbildi sagatavoja Dr. Gita Vīnerte

Labdien!
Ik pa laikam, man sāk sāpēt roku vēnas un nezinu kāpēc, sāp diezgan. Iztaisnojot roku sāpes ir lielākas. Ko man darīt? Varbūt Jūs zināt no kā?

 

Labdien, Madara!

Vēnas, ja vien nav iekaisums vai trombs un šādā gadījumā ir vēl citi simptomi,-  nesāp!, iemesls Jūsu sūdzībām droši vien meklējams kur citur. Šādā gadījumā ir jādodas pie sava ģimenes ārsta uz konsultāciju, ārsts Jūs izmeklēs un iespējams, varēs Jums palīdzēt.

 

Atbildi sagatavoja Dr. Gita Vīnerte