Sāpes kājās

Sveki!
gribētu iegūt konsultāciju šādā problēmā – jau vairākus mēnešus sāp labais celis. Sākumā ārsts like lietot Voltaren gelu, likās, ka situācija uzlabojas, taču pēdējo mēnesi ir kļuvis vēl sliktāk – naktīs grozoties, ļoti asas sāpes ceļi. Biju veikt USG locītavai, ārsta slēdziens bija visai nesaprotams – saites veselas, audi veseli, nav iekaisums, nav nobīdes no normām. ja viss ir kārtībā kāpēc sāp jorpojām? sāpēs parādās pie ilgstošas sēdēšanas noteiktā leņķī (celis) un pie dziļas tupšanās un naktīs guļot ar saliektu kāju – to iztaisnojot sāp celis.
PALDIES PAR VELTĪTO LAIKU MANAM JAUTĀJUMAM!

Ir sāpes, bezspēks un stīvums muskuļos.
Viss sākās ar dedzinošu sajūtu augšstilbu aizmugurē.
Tad pievienojās sāpes gurnu rajonā guļot uz sāniem.
Pēc tam parādijās bezspēka sajūta kāju apakšstilbos.
Pèc kā parādījās pastāvīgas sāpes kāju muskuļos un roku muskuļos.
Ğimenes ārsta noteiktajās analīzēs rezultāti bija normas robežās.

Labdien man CRO ir 138 manir uspampusas kajas,biju pie reimataloga man ir mezglaina eritreja ,bet ta nav diagnoze mani suta uz rengenu plausam,man ir majas rezims un no zalem izrakstits Arcoxia 90mg,vai nevajadzetu ari kadas antibiotikas dzert.Paldis

SVeiki.Domājams, ka problēma sākās ap 15 gadu vecumu (tagad 31 ) . Mācījos sporta skolā, un braucot uz ārzemēm, uz treniņiem, sacensībām, sākās problēmas ar ilgstošu nosedesanu busiņā, saka šausmīgi sāpēt gan ikri, gan ciskas. Palīdzēja tikai, ja izmaseju. Uz doto brīdi tās pats, tikai, kad liekos pie miera.aizmigt nevaru, kamēr sieva neizmase kājas.sajūta tāda, ka muskuli baigais spiediens, ka tūliņ, tūliņ parsprags. pec izmasesanas krietni vieglāk.ko darīt?

esmu 3. grupas invalīds , mugurkaula spondiloze , man pirms dažiem mēnešiem sāka sāpēt labās kājas peda , liecot pirkstus dedzinoša sajūta , tagad sāka sāpēt arī labās kājas pēda , ne apakša bet velves sānos iekšpsē , izteikti sāp naktīs , staigājot arī jūtu sāpes

Vai Olfen plāksteri palīdz ja ir kaulu plēves iekaisums?

Sveiki.. IR tá, ka jau vairakas dienas sap kreisas majas augsdala, un sapes nepariet. Paiet AR normali nevar, visu laiku velkosu sapju sajutas.. Ko jus ieteiktu darit.. Kaja saka sapet NE no ka, vienkarsi pastaigas laika.