Sāpes kājās

SVeiki.Domājams, ka problēma sākās ap 15 gadu vecumu (tagad 31 ) . Mācījos sporta skolā, un braucot uz ārzemēm, uz treniņiem, sacensībām, sākās problēmas ar ilgstošu nosedesanu busiņā, saka šausmīgi sāpēt gan ikri, gan ciskas. Palīdzēja tikai, ja izmaseju. Uz doto brīdi tās pats, tikai, kad liekos pie miera.aizmigt nevaru, kamēr sieva neizmase kājas.sajūta tāda, ka muskuli baigais spiediens, ka tūliņ, tūliņ parsprags. pec izmasesanas krietni vieglāk.ko darīt?

esmu 3. grupas invalīds , mugurkaula spondiloze , man pirms dažiem mēnešiem sāka sāpēt labās kājas peda , liecot pirkstus dedzinoša sajūta , tagad sāka sāpēt arī labās kājas pēda , ne apakša bet velves sānos iekšpsē , izteikti sāp naktīs , staigājot arī jūtu sāpes

Vai Olfen plāksteri palīdz ja ir kaulu plēves iekaisums?

Sveiki.. IR tá, ka jau vairakas dienas sap kreisas majas augsdala, un sapes nepariet. Paiet AR normali nevar, visu laiku velkosu sapju sajutas.. Ko jus ieteiktu darit.. Kaja saka sapet NE no ka, vienkarsi pastaigas laika.

Dēlam(17) sāpēja ceļi, domāju vainīgs florbols(vārtsargs), bet rentgenā atklāja blakusatradni-veidojumu(~5,4×1,5×1,9cm) augšstilba kaulā, veica DT un MR: kreisajam augšstilbam: STIR cor, T1 cor, T2 SPIR ax, T1 ax, T2 sag, T1 SPIR ax un sag ar kontrastvielu, ievadīti i/v 13 ml Omniscan.
Varat, lūdzu, izskaidrot Secinājumu – Pēc MR ainas kreisā augšstilba distālās metafīzes veidojums, kas pēc ainas vairāk atbilst fibrozai displāzijai.
Paldies!

Sveiki! esmu sieviete, 27 gadi. Man uz papēža aizmugurējās daļas izveidojies ciets izaugums, kas ir sāpīgs un traucējošs, velkot slēgtus apavus. Respektīvi, vairs nav iespējams pat ienēsāt jaunus apavus. Meklējot internetā, atradu, ka tas varētu būt ahileja cīpslas piestiprināšanās vietas bursīts. Bet mans jautājums ir, vai tas vispār ir ārstējams/likvidējams, kaut vai ķirurģiski? Ja neskaita lielākus apavus, kas manā gadījumā ir grūti realizējams.
Gaidīšu jūsu ziņu, un jau iepriekš pateicos par veltīto uzmanību!

Sveiki, ko darīt, ja kāja (kreisā) mēdz dažreiz pārstāt kustēties? Tā ir kā paralīze, paralīze es cenšos to kustināt, bet man nekas nesanāk. Parasti nevaru to pakustināt apmēram 3 minūtes.

Labdien, Marta!

Paldies Jums par jautājumu!

Lūdzam Jums pieteikties uz vizīti pie kāda no šiem speciālistiem http://ars-med.lv/arstu-lapa/ Jūs, protams, varat izvēlēties arī citu veselības centru.

Atvainojamies, ka nesniedzam atbildi nesap.lv portālā.

nesap.lv administrācija