Sāpes galvas rajonā

Labdien, manam draugam ir ļoti bieži galvas sāpe, bet šīs sāpes ir tikai vienā galvas pusē, viņam šīs sāpes ir jau no 16 gadu vecuma, bet ar lieliem pārtraukumiem, bet tagad šīs sāpes ir parādijušās un ir katru dienu jau vairāk kā divas nedēļas, sāpes nav ilgas (20-2h). Viņš ir bijis pie vairākiem ārstiem, bet nekas nav atklāts un ātrā palīdzība ir atbraukusi vienmēr par vēlu un netic, ka viņam tiešām ir šīs sāpes bijušas. Vēlējos noskaidrot ko darīt un kas varētu palīdzēt?

Sveiki.
Esmu 17 gadus vecs jaunietis. Es regulāri masturbeju, bet man ir radusies problēma – tieši pirms orgasma man rodas sapes pakauša rajonā. Kāpēc tā ir??!

Labdien.Esmu mamina 4menesus vecam berninam , mokos ar loti stipriem galvas reiboniem. Dzivoju anglija, arsts izrakstija antidepresantu Sertraline ( Zoloft ). Nevelos to lietot jo nonak berna organisma caur pienu.Pirms grutniecibas 5 gadus mocijos ar nepartrauktiem reiboniem. Tika parbauditas ausis,sirds un galva.Rezultati uzradijas normali bet lietoju citolapram 10 mg kuri loti palidzeja.galva vairs nereiba , palidzeja ari panikas lekmem . Nesaprotu kas izraisa sos nepartrauktos reibonus.nespeju sadi dzivot un rupeties par berninu. Ceru uz Jusu palidzibu. Jau ieprieks paldies Jums.

Sveicināti.Man ir stāvoklis pēc smagas pakāpes smadzieņu kontūzijas.Ko nozīme šis teikums ? – "Salīdznoši ar EEG 19.08.2015.,dinamikā izteiktāka epiletforma dizritmija ,bet fokuss pārliecinoši šajā pierakstā neiezīmējas."
Ar cieņu,Aleksejs.(nightlover88@inbox.lv)

Labdien, bernam ir astma lietojam seretide,paradijas slikta dusa,pusam becotide,paradijas galvu sapes ka ari slikta dusa, krampji, kermenu sapes, cik ilga laika varetu pazust simtomi, tagat pusam serevent un ventolin, paldies.

Man jau vairāk kā 3 nedēļas sāp galva Pa nakti pamostos ka sāp galva deniņos.Es esmu bijusi pie ārsta noņēma asins analīzes Hb 8,7 MID 12,4 TROMB 469 HKT 28,8 MCV 64,9 MCH 21,3 CHOL 207 FER 3 FEIS 9.Nu jau divas nedēļas dzeru ferretab pa 1 kaps.divas reizes dienā,bet galva vēl joprojām sāp.Pāriet tikai pēc pretsāpju tabletes iedzeršanas.Kas man būtu jādara lai nebūtu jāmokās ar galvas sāpēm.Paldies

Labdien!
Sakiet, lūdzu, ja 1 līdz 4 reizes mēnēsī man ir diez gan spēcīga migrēna labajā vai kreisajā galvas pusē man ir jāgriežas pie neirologa? (Zinu, ka tās iespējams ir dēļ neirozes). Esmu cīnījusies arī ar veģetatīvo distoniju, bet tagad jau esmu iemācījusies to kontrolēt, bet migrēna pat paliek arvien spēcīgāka.
Ģimenes ārste izrakstīja Dolmen pulveri, dzeru to jau vairāk kā pus gadu. Aptiekā brīnījās, ka to es tik ilgi jau lietoju. Tagad esmu neziņā ko man iesākt, jo ģimenes ārstei neuzticos.