Muguras sāpes

Sveiki,esmu grūtniecibas 10.nedēłå un łoti ir palielinajusas muguras sapes,kas ari pirms tam bija.
1,5 gadu atpakal salauzu kāju un reizees ,kad bija slinkums izmantot krukjus es leekājubuz labās kājas!Pec laika kad jau atsāku staigāt jutu ,ka pie nelielas piepūles iztirot māju,vai ilgstosi staigajot man sapeja mugura,bija pat tā,ka piecełoties no gultas ieduras muguras lejasdała labaja pusė,asas sāpes,un gruti bija pastaigat!Pec laika tas viss pargaja un ik pec paris menesiem,kad bija lielaka piepule atkal tas pats,bet pie ārsta kaut kā nelikās ,ka jāiet!
Mans darbs ir sēdoš (manikira specialists),visu dienu sanak nosedet,iedomajos varbut no tā!
Kadu laiku sapes pargaja bet tagad esot grūtniecībā man šīs sāpes ir katru dienu ,łoti asas ,tadas ,ka grūti pielikt pie zemes labo kĀju,vai gułus pozā uz muguras sāp pacełot dibenu uz augšu!
Zales nekadas nevaru lietot,rentgenus un magnetiskas rezonanses cik zinu ari grutnieciba nevar! domaju vai tas nav nekas biedejos un pietiks tikai ar vingrošanu?!
Sapes ir tikai labaja puse jostas vietaa un zem,vairak uz dibena pusi!
Paldies liels!
Ko Jus man ka grutniecei ieteiktu?

Labdien! Es gribētu zināt vai var lietot sīs zāles (Neurorubine) pret muguras sāpēm un vai tas neizraisīs blakusparādības?

Labdien,
04.03.16 man bija operacija- astes kaula rezekcija
Laiks RIT, nu jau pagajusi vairak ka 2 menesi, bet kadas sales izjutu pirms operacijas, tadas IR saglabajusas, nekas nav mainijies. Kas varetu butu par iemeslu, ka sapes ir saglabajusas?
AR cienu

Labdien, Cik reizes var taisit durienus muguru un celos,tas saucamas blokades. Es dzivoju Liepaja, varetu iteikt ,ko darit pret sapem? ar cienu –Anita–

Aizmirsu norādīt, ka esmu 36 gadu veca, aktīvi sportoju, svars normāls, 1 bērna māte.

Labdien!
Varbūt varētu palīdzēt, lai vismaz saprotu pie kāda speciālista griezties. Lieta tāda, ka pagājušā gada marta beigās man tika veikta krustenisko saišu operācija. Viss noritēja labi un pēc 4 mēnešiem jau lēnā garā sāku skriet krosiņu, lai atgūtos. Vasarā staigāju plikām pēdām arī pa pilsētu (varbūt tas ir būtiski), kādu dienu piepeši pēc skriešanas pamanīju, ka potīte ir piepampusi. Un tā līdz pat šim brīdim pampums nav īsti nogājis, dažkārt slodzēs un pēc slodzēm sāp (šķiet, ka pietūkums ir gandrīz konstants). Mans ortopēds pataustīja un teica, ka tur itkā esot kaut kāds veidojums zem potītes kaula, ka jātaisa MR, taču tādas naudas man nav, varbūt tikai pēc pāris mēnešiem. Otrkārt, pirms mēneša man sāka sāpēt krusti, sāpes līdzīgas kā menstruāciju sāpes, tikai pastiprinās sēžot, staigājot gandrīz nejūtu. Un praktiski nepāriet. Biju pie ginekologa, pārbaudījos, atklāja urīnpūšļa iekaisumu, bet nu jau 2 nedēļas kopš antibiotikām pagājušas un sāpes nav pārgājušas. Domāju, vai tik šīs visas sāpes un sāpītes nav saistītas ar sķību korpusu, vai kādu artrītu? Ko man teikt ģimenes ārstam, uz kādām pārbaudēm, lai nosūta (bieži vien ģimenes ārsti nesaprot, kas par lietu un sūta visur pēc kārtas). Lūdzu palīdziet! P.S. Muguras kakla daļā ir spondiloze arī, kā arī ilgstošas, nesaprotamas sāpes zem paduses uz lāpstiņas pusi, kas uzrodas pat nesaprotami, kādos brīžos. Jau vairākus gadus ar ilgstošiem pārtraukumiem. Plus vēl tagad (pēc antibiotiku lietošanas vai kā citādi, ir dikārt piebriedušas krūtis un nav mēnešreižu, kaut arī tās parasti ir kā pa pulksteni. Saprotu, ka to ķibeļu daudz, bet varbūt pastāv kāda kopsakarība? Jau iepriekš paldies. Kristīne

Labdien. Augusta man tika konstatets jostas dalas iniciala deformejosa spondiloze, L4-L5 diskoze. Esmu basketbolists,un gimenes arsts aizliedza jebkadas sportiskas aktivitates.neiralogs gan velak teica,ka pamazam varu gan. Kad gan ne sprices,ne zales man nelidzeja aizgaju pie fizioterapeita.izlocija mani kartigi un uz kadu laicinu viss bija labi.vins teica,lai speleju basketbolu ka ieprieks,jo ja mugura sapes,tad vina tapat sapes. Saku lenam treneties,bet tagad,pec kada pusotra menesa,gulu atkal gulta ar lielam sapem. Jautajums-ko tad man darit,spelet vai nespelet basketbolu.nevelos no ta atteikties,tikai velos saprast vai sapes ir tikai no sportosanas.