Muguras sāpes

Sveki!
gribētu iegūt konsultāciju šādā problēmā – jau vairākus mēnešus sāp labais celis. Sākumā ārsts like lietot Voltaren gelu, likās, ka situācija uzlabojas, taču pēdējo mēnesi ir kļuvis vēl sliktāk – naktīs grozoties, ļoti asas sāpes ceļi. Biju veikt USG locītavai, ārsta slēdziens bija visai nesaprotams – saites veselas, audi veseli, nav iekaisums, nav nobīdes no normām. ja viss ir kārtībā kāpēc sāp jorpojām? sāpēs parādās pie ilgstošas sēdēšanas noteiktā leņķī (celis) un pie dziļas tupšanās un naktīs guļot ar saliektu kāju – to iztaisnojot sāp celis.

Sveiki!esmu loti satraukusies,jo nezinu ko darit.Ziema tika veikts plausu rentgens,viss bija kartiba.Tacu turpinu just sapes in diskomfortu muguras dala,lapstinu rajona.Citreiz liekas ka vajums paradas labaja roka .Izdalas ari krepas,kas man jau ir patstavigi.Ziema loti reiba galva,tika veikta datortomogragija,ari viss kartiba.Vai tas viss varetu but iz nervu pamata?vai tomer javeic kadi izmeklejumi?Loti gaidisu jusu atbildi!Dzivoju Anglija,un seit arsti neizrada nekadu interesi par pacientu diemzel.

Labdien.
Esmu 29 gadus vecs.
Aprakst
Torakala Skolioze kifoze VTh5-Th12 disku deformacija ,marginali osteofiti ,samazinats augstums
Th1-12 spondiloartrozes.
Sledziens
Krusu daljas mugurkaulaja deformejosa spondiloze skolioze kifoze
2 menesus atpakal esmu bijis pie neirologa , izrakstija injekcijas olfen un b grupas vitaminus , ari esmu bijis uz slinga terapijas un ultraskanajs fiziterapijas un ari fizioterapeitis izrakstija vingrinojumus kadus ir jatais ,tajsu jau menesi , nekas labaks nau , vel sapes atkal , var but ir kau kadas citas proceduras ?
ka dzivot talak?
visu lajku jadzer zales lajkam..

Labdien! Man jau veselu mēnesi sāp mugura jostas un krustu daļā brīžiem spēcīgāk un grūti piecelties un bērnu celt nezinu ko darīt . Lūdzu Jūsu ieteikumus ?

Sveiki. Man ir tada problema. Jau vairaakus menesus sam muguras lejas dala. Un sapes paraadaas tikai no rita. Reizeem pilniigi muguru ta kaa savelk un elpojot mezonigi sap. Bet kad mazliet pastaigaa tad peec stundas sapes pamazaam pazuud. Un taa tas katru riitu. Sapes ir vairak muguras lejas dalaa. Vai ir iespeja ka taas ir aknas. paldies jau ieprieks:-)

Sveiki,esmu grūtniecibas 10.nedēłå un łoti ir palielinajusas muguras sapes,kas ari pirms tam bija.
1,5 gadu atpakal salauzu kāju un reizees ,kad bija slinkums izmantot krukjus es leekājubuz labās kājas!Pec laika kad jau atsāku staigāt jutu ,ka pie nelielas piepūles iztirot māju,vai ilgstosi staigajot man sapeja mugura,bija pat tā,ka piecełoties no gultas ieduras muguras lejasdała labaja pusė,asas sāpes,un gruti bija pastaigat!Pec laika tas viss pargaja un ik pec paris menesiem,kad bija lielaka piepule atkal tas pats,bet pie ārsta kaut kā nelikās ,ka jāiet!
Mans darbs ir sēdoš (manikira specialists),visu dienu sanak nosedet,iedomajos varbut no tā!
Kadu laiku sapes pargaja bet tagad esot grūtniecībā man šīs sāpes ir katru dienu ,łoti asas ,tadas ,ka grūti pielikt pie zemes labo kĀju,vai gułus pozā uz muguras sāp pacełot dibenu uz augšu!
Zales nekadas nevaru lietot,rentgenus un magnetiskas rezonanses cik zinu ari grutnieciba nevar! domaju vai tas nav nekas biedejos un pietiks tikai ar vingrošanu?!
Sapes ir tikai labaja puse jostas vietaa un zem,vairak uz dibena pusi!
Paldies liels!
Ko Jus man ka grutniecei ieteiktu?

Labdien! Es gribētu zināt vai var lietot sīs zāles (Neurorubine) pret muguras sāpēm un vai tas neizraisīs blakusparādības?