Ginekoloģija

Labdien,ja man ir atklats ka grutniecei B stafilakoks,vai veicot keizargriezienu es bernu varu pasargat no sis infekcijas? Varbut tad mazajam nebus jalieto kaitigas antibiotikas.

Sveici.!
Man nekad nau bijusas nekaadas problemas ar sievieshu liniju,bet tagad nez ko darit.. ;(
3ned atpakal biju Lv pie savas ginekaloges uz apskati,izgaju visas analizes,to daru katru reiz kad esmu Lv..! 3ned atpakal ginekaloge teic ka viss kartiba,pat izskatija caur to saucamo televizoru,nodevu analizes uz seksualajam slimibam,vezi un viss bij tiirs,analizes nekko sliktu neuzradija! Kamert biju Lv izgaju visus arstus,un biju ar uz zondi"kobru riit" jo bij problemas ar kungi.! Man arsts izrakstija kunga zaales! Saku tas dzert un man paradijas divajnas lietas: deguns asinoja.! Bet pats trakakajs kas notika bij traka nieze vaginalaja dala un traki daudz baltu izdalijumu ;( parstaju dzert tas zaales,jo sapratu ka kkas ne taa.! Tag ka nedelu nedzer tas zales,nieze ir mazinajusies,bet izdalijumi ir tik traki un izdod tik nejauku smaku ka kauns pat atrasties kadam blakus! ;( jutu ka tiesa nozimee smirdu pa gabalu,mazgajos katru dienu bet nepaliidzees tas nekadi,pec ka teas toletes apmeklesanas apmazgajos,bet "smirdu" tapat! Nezinu ko lai dar ;(

Labdien mēs ar puisi jau kādu gadu cenšamies tikt pie mazuļa,bet viņš ta ari vel nav pieteicies ko mums darit/

Labdien, man uztrauc sads jautajums. Sanemot iztriepes analizes, kadi raditaji jaskatas ,kas uzrada dzemdes kakla vezi? Es sanemu analizes no labaratorijas, bet sobrid nav iespejas aiziet pe arsta, nesmu Latvija. Domaju ka varbut tas pat nav istas analizes, ka ir kautkadas onkocitologiskas, bet tas jau tik parastas.Gaidisu atbildi, paldies jau ieprieks….

Labdien. Man piedzima meita šā gada 21augusta.
Dzemdēju Anglija.
Dzemdības noritēja labi pati dzemdēju.
Bija divas mazas skrambas kuras nevajadzēja šūt.
Asiņošana ilga 7ned.tad pārgāja.un tagad pēc diviem mēnešiem atkal sākas asiņošana mazliet asiņo. Cik tas nopietni kā vēl asiņo?
Varbūt brūces nav sadzijusas?
Bērnu baroju ar krūti.
Deva dzemdības sprici kāja lai plācenta iznāktu.
Pie ārsta vēl neesmu bijusi. Paldies

Pirms nepilna gada man tika konstatēts PCOS, uz tā pamata tika uzsākta medikamentoza ārstēšana.. Nu esmu uzzinājusi, ka esmu stāvoklī – pilnīgi neplānoti un pilnīgi nelāgā laikā (nav pastāvīgu attiecību un finansiālā situācija ar graujoša..). Ja es izlemju veikt abortu, vai tas var būtiski ko ietekmēt nākotnē, ņemot vērā jau zināmās veselības problēmas?

Labdien!
Man ir jautājums, vairākus mēnešus ir sāpes olnīcās, sāpes pastiprina mēnešreizes. Asins analīzes un ginekoloģiskā sonogrāfija neko neuzrādīja, sāpes ar katru mēnesi pastiprinās, ginekologs izraksta pretsāpju zāles, bet tās noņem tikai īslaicīgi sāpes. Kādas analīzes vēl varētu veikt?