Citi

Sveicinati. Man ir tada problema kad seksa Lai neizdalas man sperma necik Ara. Pirms tam slimoju ar kakla anginu un dzeru antibiotikas.

Labdien!
3s dienas atpakal taisiju lazerakoagulaciju aciim.tresaja diena man zilites visu laiku maina izmeru ari tad kad vienkarsi skatos spogulii.un ir dazreiz tada sajuta it ka butu kaut kas acis iekritis? Vai tas or normali,vai tas or pec operaciju periods,jo otrai acij bij viss labi.
Un pec cik ilga laika var taisit lazera korekciju redzei,vai tas nekadigi neieekmee?
Paldies!

Labdien! Vēršos pēc padoma -vēlos dzirdēt Jūsu viedokli par šīm tabletēm.
http://www.herbals.lv/lv/superfoods/single?id=3900
Labvēlīgas? Der profilakses vitamīnu kursam, un svara veselīgai samazināšanai?

Paldies jau iepriekš.

Labdien!
Ir zems svars(160cm augums;38-40kg svars),nav apetītes,bet nevar teikt,ka nav pavisam. Ir dienas,kad apēdu ļoti daudz,un daudz ko. Un ir dienas,kad apēdu vienu/divas maizītes un jūtos paēdusi. Esmu gājusi pie ārsta,izstāstījusi savu sāpi,lika uztaisīt pilnu asins ainu-un pasaka,ka viss kārtība. Nesūta ne uz kādiem izmeklējumiem-jo viss esot kārtībā,nevajagot. Esot laba vielmaiņa. Bet esmu pamanījusi,ka paēdot brokastis,man vajag uz tualeti. Katru rītu pēc paēšanas ir vēdera "izeja",bet nav ne caureja,ne slikta dūša. Vienkārši "pa lielam" un viss. Varbūt ir kādas zāles,medikameneti?!
Bet ikdienā esmu spraiga,nav nogurums,slikta dūša utt. Ikdienā jūtos labi.

Sveiki.Vēlos uzzinat vai pie zobu sapēm var dzert Dolmen tabletes ja ir bijis insults un tiek lietots sirds asperins Trombo Ass.

Sveicinati. Loti nepiecieshama jusu konsultaacija.
Mans vards ir Andis esmu 32 gadus vecs. Sanaca ta kad braucot ar moci es kritu un ietriecos betona siena.
Ta rezultata lauzu kreisas kaajas potititi. Tad nu tai pasha diena man slimnica tika veikta oprecija un ievietotas 4 struves.
Potite tika lauzta no ieshpuses uz aaru vai no labas uz kreio pusi.
Iegrizumu tika veikti abas ptishu puses arpusee bija 11 skavas un kajas iekshpusee
Ir 18 shuves arpuse jau shuves iznemtas bet iekshpuse veel centrala shuve palikusi.
Ir pagajushas jau 4 nedellas kopsh aksidenta
Tad nu kajas iekshpuse ir izveidojies lloti tumshas krasas plekis apmeram 1.5 cm diametra es nezinu kas tas ir un arsti ar neko konkretu nevar pateikt
Gribeju noskaidrot kas tas ir. Jaa un veel mainot ggipsi peec nedeelas aptuveni tai vietaa ggipsis bija slapsh un ne iipashi labi smakoja. Nee strutu nav.
Un veel wiens jautaajums man wisu laiku tirpst kaaja no potiites liidz pat pirkstu galiem. Kaju 24/7 turu gaisaa pampuma nav.
Gribeju noskaidrot kas tas par tumsho plekki un cik ilgi man tirps kaaja.
Ar cienu andis

Lieta tāda-man ir 27 gadi,augums 162cm,bet svars 40kg. Ēdu normāli,ne par daudz,ne par maz. Gan brokastis,pusdienas,vakariņas. Diezgan daudz pa vidu ir našķi,uzkodas. Bet svarā nepieņemos. Kaut gan pirms diviem gadiem svars bija 49kg. Nemaniju,kā svars nokrita,un nu nespēju to atgūt. Esmu veikusi urīna,asins analīzes-viss kārtībā. Pēdējā laikā esmu pamanījusi,ka pēc paēšanas,regulāri uzreiz vajag uz tualeti,pa "lielam"Kā risināt problēmu? Pēc analīzēm vietējie ārsti saka,ka viss kārtībā.