Citi

Labdien velejos pajautat cik ilga laika izopere fibrolomu sana vai izmanto tik lokalo anesteziju vai dod vel citas zales kad laiz majas.paldies.

Labdien,

Pat nezinu, kā lai sāk. 2016. novembrī, naktī pamodos pie sāpju sajūtas žoklī. Vecā vaina pirms 14 gadiem bija atgriezusies. Iekaisis, uzpampis limfu mezgls žokļa rajonā. Tiku nosūtīta uz USG, kur konstatēts, ka kopš 2002. gada tādi mezgli ir 4 un sub. cista. Kamēr sagaidīju rindu pie sejas žokļa ķirurga, viss jau bija rimies pats no sevis bez biotikām. Kā vainīgo varēja vainot neizaugušu gudrības zobu, kuram maza šķemba bija izšķīlusies ārpus smaganas. Dakteris ieteica izoperēt. Es saņēmos un to izdarīju. Tikai mēnesi pirms noliktās operācijas sāka degt un sāpēt vaigs. Zobārsts konstatēja siekalu dziedzera izvada kanāla iekaisumu. Bija jāpaskalo ar Hlorheksadīnu un jāiet pie ķirurga. Kļuva vieglāk, bet vaigs ik pa brīdim iesāpējās tāpat. Nolēmu, ka pieteiktajā operācijas dienā, pie reizes, atrādīšu ķirurgam. Vizuāli ārsts dziedzera vainu neredzēja, operācija tika veikta. Viss bija ideāli, līdz beidzās antibiotikas un pēc nedēļas vaigs sāka pamt un gulties virsū izoperētajai vietai. Vēl pēc 2iem mēnešiem izmeklējos orālās pataloģijas nodaļā, kur konstatēja ļoti aktīvus streptokokus, jo mute bija sūrstoši sausa kļuvusi. Tur redzēja man to tūsku vaigos ( abās pusēs ķepīgās siekalas, kā ir pēc izjūtām)
Esmu izgājusi virkni USG – vēdera dobums, siekalu dziedzeri, ginekoloģija, viss ir kārtībā. Atkārtots USG žoklim parādīja, ka viss ir mazāks kļuvis.
Šobrīd ir tā, ka jūtu diskonfortu mutē, sausums, brīžiem sūrstoņa mutes augšslejā un vaigos. Vakaros stīvumu un smaguma sajūtu vaigos, kā arī ir parādījusies vaigos balta zobu nospiedumu līnija abās pusēs. Es atkārtoti devos pie ķirurga. Siekalu dziedzeru izvadi ir mazliet tādi lielāki, bet viss esot ok. Vai tiešām ir jāpiekrīt diagnozei Veģitatīvā distonija? Vai tas tā var būt arī ar muti? Esmu jūtīga un ir ļoti bail no zobu ķirurģijas, bet spēju sevi mobilizēt, ja 'jādara, tad jādara. Vai tas tiešām tā spēj ietekmēt? Šobrīd izvairos ēst griķus, rīsus utt., jo vaigi jūt katru krikumu?
Sarežģīti to visu izstāstīt ārstam vizītē, izklausās jocīgi. Paldies, ja kāds sniegs kādu padomu. Ar cieņu, Ilze

Labdien man ir jautaajums. Viens mans tuvs draugs bija depresijaa. Noleema deelj taa inficeeties ar hiv. 1. Meegjinaaja durties, 2. Guleeja ar shaadu slimnieku. Peec paaris meneshiem aizgaaja uz gulbja laboratoriju veikt anoniimas analiizes uz sho slimiibu. Peec tam izlasiija abaliizes ka ir inficeejies. Peec tam peec paaris nedeeljaam vaaja uz Linezers iestaadi veikt atkartotas analiizes. Tur uzraadiijaas ka ir negatiivs. Vai tas taa vareetu buut? Vai tieshaam pat ar asiniim ir iespeejams neinficeeties ar sho viirusu?

Kādēļ orbifloksacīns netiek izmantots vidusauss iekaisuma ārstēšanā aerosolu veidā, lai izskaustu baktērijas? Loģiski domājot, ja kanāli ir savā starpā saistīti, tad, kādēļ šo iespēju neizmanto?

Sveiki! Paris gadus atpakal, vasara, slimoju ar anginu, zaudeju nepilnus 20kg, un nespeju tagad vinus atgut, ari apetite ir zudusi un biezi jutamas veselibas problemas, ka ari nogurums un agresija. Pie arstiem neesu griezies jo nedzivoju lv, un te ir diezgan gruti tikt pie arsta

man bernam bija insults tagad 17 ir nozimeta magnetiska rezonance atkartoti.bet lieta tada ka vins norija jokojot dzivokla atslegu vai maz var taisit magnetisko rezonanci.puikam ir 15 gadi.

Sveiki.Jau 10 mēnešus nebija mēnešreižu un sākās karstuma viļņi ,man 53 g.,tika izņemta horm.spirāle, jo savu bija nokalpojusi.Bet tagad atsākās mēnešreizes, vai olšūnas vēl var veikt savu funkciju?vai ir iespēja ,ka vēl palieku stāvoklī nelietojot pretapaugļošanās līdzekļus? Paldies jau iepriekš,ar cieņu.