Citi

Labdien.
Pirms 5 dienām bijām ar 3 gādīgus bērnu pie ģimenes ārsta jo 2 dienas bija 38,5 temperatura un sāpošs kakls, ka normāli bērns nevar ēst un dzert. Daktere uzrakstīja antibiotikas, jo aizdomas uz angina, kaklu slikti apskatīja jo bērns neļāva, bet lika antibiotikas vel nedzert, ja temperatura nav. Ta arī darījām, temperatura nav jau 2 dienas, dodam dažādus kakla pūšamos un sūkājamas tabletes, dzer daudz kumetišu tēju, bet bērnam parādot kaklu uz mandekes un kakla ir baltumi kas vairāk ka pumpas nevis strutas, mutē citur pumpu nav. Ir pagājušas nu jau 5 dienas, nezinu ko iesākt jo bērns joprojām ir čīkstigs, kakls sāp, paēst nevar. Vai ta tiešām ir angīna bez temperatūras, vai arī kāda cita infekcija ??? Vai sākt bērnam dot antibiotikas ???

Man konstateja otosklerozi,teica vajadziga opercija,ka tas notiek,cik vina sarezgita un gara? Kada ir atveselosanas un cik tas maksa?

Sveicinati. Man ir tada problema kad seksa Lai neizdalas man sperma necik Ara. Pirms tam slimoju ar kakla anginu un dzeru antibiotikas.

Labdien!
3s dienas atpakal taisiju lazerakoagulaciju aciim.tresaja diena man zilites visu laiku maina izmeru ari tad kad vienkarsi skatos spogulii.un ir dazreiz tada sajuta it ka butu kaut kas acis iekritis? Vai tas or normali,vai tas or pec operaciju periods,jo otrai acij bij viss labi.
Un pec cik ilga laika var taisit lazera korekciju redzei,vai tas nekadigi neieekmee?
Paldies!

Labdien! Vēršos pēc padoma -vēlos dzirdēt Jūsu viedokli par šīm tabletēm.
http://www.herbals.lv/lv/superfoods/single?id=3900
Labvēlīgas? Der profilakses vitamīnu kursam, un svara veselīgai samazināšanai?

Paldies jau iepriekš.

Labdien!
Ir zems svars(160cm augums;38-40kg svars),nav apetītes,bet nevar teikt,ka nav pavisam. Ir dienas,kad apēdu ļoti daudz,un daudz ko. Un ir dienas,kad apēdu vienu/divas maizītes un jūtos paēdusi. Esmu gājusi pie ārsta,izstāstījusi savu sāpi,lika uztaisīt pilnu asins ainu-un pasaka,ka viss kārtība. Nesūta ne uz kādiem izmeklējumiem-jo viss esot kārtībā,nevajagot. Esot laba vielmaiņa. Bet esmu pamanījusi,ka paēdot brokastis,man vajag uz tualeti. Katru rītu pēc paēšanas ir vēdera "izeja",bet nav ne caureja,ne slikta dūša. Vienkārši "pa lielam" un viss. Varbūt ir kādas zāles,medikameneti?!
Bet ikdienā esmu spraiga,nav nogurums,slikta dūša utt. Ikdienā jūtos labi.

Sveiki.Vēlos uzzinat vai pie zobu sapēm var dzert Dolmen tabletes ja ir bijis insults un tiek lietots sirds asperins Trombo Ass.