Citi

Kādēļ orbifloksacīns netiek izmantots vidusauss iekaisuma ārstēšanā aerosolu veidā, lai izskaustu baktērijas? Loģiski domājot, ja kanāli ir savā starpā saistīti, tad, kādēļ šo iespēju neizmanto?

Sveiki! Paris gadus atpakal, vasara, slimoju ar anginu, zaudeju nepilnus 20kg, un nespeju tagad vinus atgut, ari apetite ir zudusi un biezi jutamas veselibas problemas, ka ari nogurums un agresija. Pie arstiem neesu griezies jo nedzivoju lv, un te ir diezgan gruti tikt pie arsta

man bernam bija insults tagad 17 ir nozimeta magnetiska rezonance atkartoti.bet lieta tada ka vins norija jokojot dzivokla atslegu vai maz var taisit magnetisko rezonanci.puikam ir 15 gadi.

Sveiki.Jau 10 mēnešus nebija mēnešreižu un sākās karstuma viļņi ,man 53 g.,tika izņemta horm.spirāle, jo savu bija nokalpojusi.Bet tagad atsākās mēnešreizes, vai olšūnas vēl var veikt savu funkciju?vai ir iespēja ,ka vēl palieku stāvoklī nelietojot pretapaugļošanās līdzekļus? Paldies jau iepriekš,ar cieņu.

Labdien.
Pirms 5 dienām bijām ar 3 gādīgus bērnu pie ģimenes ārsta jo 2 dienas bija 38,5 temperatura un sāpošs kakls, ka normāli bērns nevar ēst un dzert. Daktere uzrakstīja antibiotikas, jo aizdomas uz angina, kaklu slikti apskatīja jo bērns neļāva, bet lika antibiotikas vel nedzert, ja temperatura nav. Ta arī darījām, temperatura nav jau 2 dienas, dodam dažādus kakla pūšamos un sūkājamas tabletes, dzer daudz kumetišu tēju, bet bērnam parādot kaklu uz mandekes un kakla ir baltumi kas vairāk ka pumpas nevis strutas, mutē citur pumpu nav. Ir pagājušas nu jau 5 dienas, nezinu ko iesākt jo bērns joprojām ir čīkstigs, kakls sāp, paēst nevar. Vai ta tiešām ir angīna bez temperatūras, vai arī kāda cita infekcija ??? Vai sākt bērnam dot antibiotikas ???

Man konstateja otosklerozi,teica vajadziga opercija,ka tas notiek,cik vina sarezgita un gara? Kada ir atveselosanas un cik tas maksa?

Sveicinati. Man ir tada problema kad seksa Lai neizdalas man sperma necik Ara. Pirms tam slimoju ar kakla anginu un dzeru antibiotikas.