Sāpes krūšukurvī

Sveiki,man jau otro dienu ir tadi divaini durieni labaja krushkurvi, sanu rajona pie kruts..itka butu kautkads gaiss ieksa..piemeram kad gribu taisit presites guljot uz zemes uz katru celienu auksha ieduras.. elpojot itka nedur, bet pie kustibam,sasprindzinajuma duras.. iespejams kad sporta zale esmu kko sastiepis? Vai ari pedejas dienas man ir stiprs klepus un varbut tas no taa? Ceru kad nomierinasiet mani 🙂

Labvakar!Esmu 36gadus jauna sieviete bez kaitīgiem ieradumiem.
Vai ir pamats nopietnam satraukumam?
Man jau kādu gadu ik pa laikam sāp kreisajā pusē zem krūškurvja,tuvāk padusei ,Sāpes ir izsturamas dažreiz aizmirstās,ka sāp dažreiz tās ir pāris stundas, dažreiz pāris dienas.Tāda sajūta sāpēm ka esmu zem krūškurvja vienā punktā sasitusi.Biju pie ģimenes daktera. Analīzes un kardiogrammma esot vis kārtībā.Bet es tomēr satraucos.Ar cieņu Baiba.

Sveiki. Jau kādu laiku jūtos savādi un nevaru saprast vai man jāgriežas pie ārsta vai tas viss varētu būt tikai no stresa darbā. Apkopoju savas problēmas:
Drebuļi,
Atmiņas problēmas,
Sirds klauves,
Grūti elpot,
Nogurums,
Miega traucējumi,
Svīstošas plaukstas,
Dusmas,
Apetīte liela, bet neizlēmība,
Pilnuma sajūta vēderā,
Izsitumi uz rokām,
Samazināta koncentrēšanās spēja,
Karst plakstiņi,
Sapņi jaucās ar realitāti,
Sausa rīkle, deguns,
Pēkšņas trauksmes sajūtas,

Labdien!
Vēlos lūgt konsultāciju – jau kādu laiku izjūtu asas sāpes star krūtīm, pati sirds nesāp, tieši kauls starp krūtīm. Visvairāk var just izliecoties atpakaļ vai ceļoties no guļus stāvokļa.
Ieelpojot nesāp, spaidot arīnesāp. Nav problēmu ar mugurkaula skriemeliem, un arī nav problēmas ar kuņği.
Sāp arī pie dažādiem vingrinājumiem, piemēram līdztekās vai pumpējoties.
Parametri – sieviete, 26 gadi, 160cm, 49kg.
Paldies jau iepriekš!

Labdien,
ssins/urīna analīze OK, ehokardiogramma OK, VeloErgo OK, vecums 58.g, sportoju 8x nedēļā (izbijis sportists), bez lielām pūlēm varu skriet 5km ar vidējo laiku 5min/km …
Taču ir problēma: ja jūtami palielināšu slodzi, tad, visticamāk nākošā dienā (bet ne vienmēr), skrienot normālā tempā (pulss mazāks par 140), apmēram 10min pēc sākšanas daži visai sāpīgi sirdspuksti krūškurvja centra daļā, aritmijas nav, nekāda cita veida diskomforta nav. Turpinot skrējienu, sāpes neatkārtojas, taču parasti pārtraucu skriet.
Kādas rekomendācijas?

Labdien!
Esmu sieviete 43 gadi ,176 cm gara, 80 kg smaga.
Man jau vairākas dienas ir spiedoša rakstura sāpes krūšukurvī.Esmu bijusi pie ģimenes ārsta.Izrādījās ka paaugstināts asinsspiediens 140/100.Izrakstīja Ramipril 5 mg dienā.Bet neskatoties uz to, ka tagad lietoju zāles vakaros un rītos vēl ir sāpes sirds rajonā.Ko Jūs ieteiktu darīt lietas labā.Paldies.

Labdien! Man ir 19 gadi. Jau kā 4 nedēļas mokos ar sāpēm zem krūškurvja, sāpes ir arī uz kreiso pusi krūškurvim (bieži sāpes ir arī mugurā) Sāpes pastiprinās guļot, pēc maltītes ( pēdējā laikā maz ēdu, jo pēc ēšanas parādās sāpes) Bieži ir galvas reiboņi, nav ēstgribas, nogurums, miega traucējumi ( nenāk miegs) Sāpes dažreiz mazinās, citreiz vispār nesāp, citreiz uznāk ļoti spēcīgas sāpes, bet pēc kādām 5 min pāriet. Pie sava ģimenes ārsta nav jēgas iet, jo viņš nekur nenosūta, bet izraksta tikai zāles. Vai tas varētu būt kas nopietns? Un kur man griezties pēc palīdzības?