Jautā ārstam

Drukāt Drukāt | Jautā ārstam

 

Uzdod jautājumu, apraksti situāciju, kurai meklē risinājumu, un kāds no mūsu ekspertiem palīdzēs rast atbildes. Lūdzu, pirms uzdodiet savu jautājumu, pārlasiet jau sniegtās atbildes, iespējams, ka atbilde uz jūs interesējošo jautājumu jau ir sniegta. Biežāk uzdotos jautājumus apkoposim un izveidosim informatīvu rakstu plašākā tēmas izklāstā sadaļā – Tematiskie raksti.

Jūsu ievērībai!

Uzdodot jautājumu speciālistam sadaļā „Jautā ārstam” un „Raksti mums”, tas būs publiski pieejams zem attiecīgās sāpju zonas kategorijas (piem., Muguras sāpes, Kakla un plecu joslas sāpes u.c.). Kad jautājums būs atbildēts, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts paziņojums. Jūsu e-pasta adrese netiks publiskota citiem lasītājiem!

Uz Jūsu uzdotajiem jautājumiem atbilde tiks sagatavota divu līdz četru nedēļu laikā!

Atgādinām, ka personīgas atbildes vai konsultācijas akūtu situāciju gadījumā netiks sniegtas! Ar šāda rakstura problēmām, lūdzam, nekavējoties vērsties pēc palīdzības pie atbilstoša profila speciālista medicīnas iestādē!

 

Dr. Gita Vīnerte (ex. Nartiša)

Ārsts – ķirurgs. Rīgas 1. slimnīca

 

Dr. Māris Arājs

Ginekoloģijas rezidents. “Klīnika EGV”, Vidzemes slimnīcas ginekoloģijas un dzemdību nodaļa, Latvijas Onkoloģijas centrs

 

[question_form width=\’98%\’ bordercolor=\’#000000\’ style=\’color: #999999;\’ category_name=\’lol,what\’][/question_form]