Saudzē muguru rudens darbos

Ja fiziskā aktivitāte nav bijusi regulāra, tad došanās novākt kartupeļus, citus dārzeņus, elementāra ābolu lasīšana vai lapu grābšana var beigties ar muguras problēmām. Dažam slodze ir par lielu, dažs tā arī nav iemācījies pareizi celt smagumus, vēl cits iedzīvojas slapjā mugurā un pēc tam stāv aukstā vējā.

Mugurkaula skriemeļi notur mūsu ķermeni vertikālā stāvoklī, un muguras sāpes rada lielu apgrūtinājumu un kustību ierobežojumu. Tieši muguras sāpes cilvēkiem ir ļoti traucējošas un liek nekavējoties meklēt kaut kādu risinājumu. Vispirms ir jālikvidē iekaisums un pēc tam – muskuļu saspringums. Ir tādi mugurkaula apvidi, kur vairāk prevalē iekaisums, un tādi, kur prevalē saspringums.

  • Saspringums vairāk raksturīgs kakla daļas muskuļiem. Tipisks gadījums, kad tas liek sevi manīt, – ja cilvēks karstā laikā neapdomīgi brauc mašīnā ar vaļēju logu un ļauj aukstajam gaisam pūst tieši uz kakla.
  • Ja sāpes pārsvarā jūtamas jostasvietā, acīmredzot vairāk ir darīšana ar iekaisumu. Ļoti daudziem cilvēkiem savulaik jostas skriemeļi tikuši pakļauti neadekvātai slodzei un ir izveidojusies starpskriemeļu diska trūce.

Lai panāktu iespējami ātrāku rezultātu, lieto Neurorubine™ Forte tabletes kopā ar Olfen™ plāksteri. Šī kombinācija Tev palīdzēs ātrāk sajusties veselam, bet ja sāpes neatkāpjas, tad labāk vajadzētu griesties pie ārsta.