Kam negadās?!

10. Varētu šķist dīvaini, bet darba vietā nākas saskarties ar ērcīgu kolēģu uzbrukumiem! Kā no tā izvairīties? Nepagadīties ceļā šādam dusmu tornado un ziņot par agresīviem kolēģiem vadībai.
9. Bieži veselības problēmas rada monotonas kustības un ilgstoši nemainīga poza strādājot. Risinājums mums jau zināms – regulāra izkustēšanās un biroja vingrinājumi!
8. Darba pienākumu veikšanai nereti izmantojam lielākas un mazākas ierīces. Biroja vidē vajadzētu uzmanīt pirkstus no papīra smalcinātāja, smaga printera vāka un kaut vai tā paša skavotāja.
7. Negadījumi pie stūres! Esiet uzmanīgi braucot uz/no darba, kā arī biroja stāvlaukumos!
6. Uzmanīgi, neieskrien! Biroja darbinieki pamanās sasist ceļus, potītes un rokas pret biroja tehnikas mūriem un, protams, ieskriet stikla durvīs. Esiet modri pārvietojoties – koncentrējieties uz galamērķi, nevis, piemēram, īsziņas rakstīšanu!
5. Krītoši objekti. Uzmanieties un skatieties apkārt, lai birojā nav jāvalkā ķivere!
4. Bet, arī izvairoties no krītošajiem objektiem, tas jādara uzmanīgi – traumas, kas radušās, izvairoties no negadījuma, ir vēl biežāk sastopamas! Mistika..
3. Kritiens no liela augstuma. Ja Tavs birojs atrodas 10.stāvā, neizliecies pa logu, lai palūkotos, vai sastrēguma laiks jau beidzies. Un, pat tad, ja esi sajūsmā par piektdienu un darba laika beigām, nemēģini pirmajā stāvā nonākt pāris sekundēs – lai tas paliek klasisks ugunsdzēsēju triks.
2. Negadījumu vicečempions – paslīdēšana un paklupšana. Protams – kam negadās!? Bet centies nepaslīdēt uz tikko mazgātas grīdas un nemētā somu un kancelejas piederumus kolēģiem pa kājām!
1. Absolūtais līderis – sadzīves traumas un pārslodze, piemēram, nepareizi ceļot un pārvietojot smagus priekšmetus. Galvenais ir darīt to pareizi un netēlot varoni – lūdz kolēģu palīdzību!

Bet, ja tomēr trauma sun sāpes - http://nesaap.lv/birojadzive/lapa/produkti !