Darbs birojā kaitē mugurai

Lielākā daļa cilvēku, kuru darbs ir saistīts ar ilgstošu sēdēšanu pie datora, cieš no dažādiem muguras sāpju veidiem.

Tika veikts pētījums, kura rezultātā noskaidrojās, ka 83% biroju darbinieku cieš no dažādām sāpēm, turklāt arvien biežāk par sāpēm sūdzas cilvēki, kuri vēl nav sasnieguši 30 gadu vecumu. 45% aptaujāto paši apzinās, ka sāpju iemesls ir sēdošs darbs un bieži vien nepareizi iekārtotas darba vietas.

Sāpes un saspringums

Sūdzības par muguras sāpēm ierindojas otrajā vietā aiz sūdzībām par galvassāpēm. 21% sieviešu un 10,5% vīriešu norādījuši, ka cieš no mugurkaula kakla daļas sāpēm. Ne vien sāpes sprandā, plecu joslā un muguras jostas daļā, bet arī sasprindzinājuma sajūta šajos rajonos ir pazīme, kas liecina, ka darba vieta nav pareizi iekārtota un cilvēks sēž nepareizi

Sāpes mugurkaula kakla daļā var radīt ne vien slimības, bet arī biomehāniskas izmaiņas apkārtējās struktūrās.

Nevajag gaidīt un ciesties

Lai gan cilvēki, kuri saskārušies ar muguras sāpēm, lielākoties apzinās to cēloņus, viņi tomēr nav gatavi mainīt savu ikdienu – dažu minūšu vingrošana vai īsa pastaiga, lifta nomaiņa pret kāpnēm.

Daudzi arī atzīst, ka nodarbojas ar pašārstēšanos. Sajūtot sāpes, nevajag ciesties un nogaidīt, bet ir lietderīgi izmantot ziedes un plāksterus.

Muguras sāpes nereti saistītas ar nervu iekaisumu. Normālai vielmaiņai nervu šūnās ir nepieciešami B grupas vitamīni. Pētījumos secināts, ka lielās devās B1, B6, B12 vitamīniem piemīt sāpes mazinošs efekts. Tāpēc B grupas vitamīni lielās devās tiek lietoti kā palīglīdzeklis muguras sāpju ārstēšanai. Tos lietojot terapijā, ir iespēja samazināt pretsāpju medikamentu devas.

Mēs jums iesakam Olfen™ plāksterus un Olfen™ gelu!

http://nesaap.lv/birojadzive/lapa/produkti