Biroja darbinieki ir aktīvi, zinātkāri un vēlas noskaidrot, kā uzlabot savu ikdienu!

Līdz šim testu par piederību kādam no biroja darbinieku tipiem ir izpildījuši jau vairāk nekā 12 ar pusi tūkstoši biroja čaklo darbinieku. Interesanti, ka, lai arī testu pilda arvien jauni un jauni cilvēki, biroja darbinieku sadalījums šķiet nemainīgs kā iesalis patiesības ledājā! :)

Par biroja supercilvēkiem sevi var dēvēt 13% no dalībniekiem – paveries apkārt, noteikti kāds no viņiem strādā arī Tavā birojā! Iespējams, viņš pat sēž Tavā krēslā!!! Spēcīgs un skaists, veselīgs un gudrs kolēģis, kas ar savu nenogurdināmību, lipīgo optimismu un pareizām rūpēm par savu veselību un labsajūtu ir labs paraugs citiem kolēģiem. Bet arī veselajiem regulāri jāveic profilaktiski vingrojumi un jānodarbojas ar sportu!
Lielais vairums jeb 66% dalībnieku ir labi kolēģi. Stabils atbalsts saviem kolēģiem, atsaucīgs un strādīgs, bet, rūpējoties par citiem, nedrīkst aizmirst, ka labs kolēģis ir arī vesels kolēģis. Tāpēc laicīgi jāparūpējas par savu veselību, jāpiedomā pie sēdēšanas pozas un stājas, regulāri jāveic vingrinājumi un nepieciešamības gadījumā jākonsultējas ar fizioterapeitu, kurš ieteiks labāko un pareizāko risinājumu.
Lai arī 21% no dalībniekiem šobrīd sāp regulāri un sāpes tiem ir labi pazīstamas, viss ir labojams, ja darbojas mērķtiecīgi, operatīvi un visi kopā! Iesakām obligāti apmeklēt ārstu un konsultēties, kā iespējams risināt problēmas. Noteikti jāpiedomā pie darba vides, darba vietas iekārtojuma un ikdienas izkustēšanās. Ieteicams mierīgi un lēnām veikt Biroja Dzīves piedāvātos vingrojumus, kas palīdzēs mazliet atslābināt muskuļus, līdz ar to arī spriedzi. Un rūpējieties viens par otru! Rosiniet kustēties, sēdēt un stāvēt pareizi un regulāri vingrot – dariet to kopā!

Testu joprojām iespējams izpildīt un uzzināt, kurš no trim esi Tu! Bet 10 laimīgos, kas varēs izvēlēties muguras zonas masāžu vai fizioterapeita konsultāciju no Arho Medicīnas Servisa, jau esam izlozējuši un ar viņiem sazināsimies personīgi!

Par veselīgu ikdienu un biroja darbu!